Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok ti hogy szeretitek a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti hogy szeretitek a csókot?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel 3 hónapja vagyunk együtt,16/F vagyok és érdekelne hogy hogy szeretitek a legjobban a csókokat. Én úgy szoktam hogy barátnőmnek vagy az arcát fogom egy kézzel, másikkal meg a derekát, vagy pedig úgy hogy a fenekét fogom és teljesen magamhoz húzom amennire csak tudom. Namost ilyenkor ő átkarolja a nyakamat és közben a tarkómat simogatja gyengéden. A csók maga az meg olyan hogy ugye "beszopom" a száját és néha húzom egy darabig és olyankor érzem hogy mosolyog, Nameg csomószor belenyal a számba amit imádok és teljesen felizgat és énis belenyalok a szájába és a nyelvét is nyalom és azt mondja istenien csinálom (nem akarok egoistának tűnni csak hogy tudjátok nem bénázok a szájában) na és mit tudtok még ajánlani? Tudtok még valami jó tippet vagy ötletet? Ha igen akkor köszönöm.

Mégegyszer: 16/F


2016. szept. 20. 21:29
 1/4 anonim ***** válasza:
2 kezzel fogd a segget 2 van neki
2016. szept. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Vagy az arcát és derekát fogom vagy pedig két kézzel a Fenekét, bocsánat ha nem egyértelműen írtam. (Segge a sarki nőknek van amúgy :D)
2016. szept. 20. 22:08
 3/4 anonim ***** válasza:
Jól átsütve kérném
2016. szept. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Akikkel eddig csókolóztam túlságosan nyelveztek. Én azt szeretem ha szép lassan kezdünk neki. Majd a végén lehet már nyelvesebb :) 20/L
2016. szept. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!