Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Talan az egesz csak 5 eves...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Talan az egesz csak 5 eves fel langolas?

Figyelt kérdés
20 eves vagyok amikor elkezdtem kozepsuliba jarni elso nap meglattam egy lanyt nagyon szerelmes lettem 3 evig hozzam se szolt semmi amikor ossze szedtem magam minden teren mar beszelo viszonyba kerultunk de kozbe megismertem meg egy lanyt es ugy ereztem akkor hogy o kell ossze jottem vele azota is egyutt vagyunk viszont akibe suliba lettem szerelmes egyszer egy meredek esten csokolozni kezdtunk es ugy ereztem erez valami nem volt tobb sose megaltam de ugy erzem mai napig hogy szerelmes vagyok bele fel evig volt ilyen viszonyunk de azota semmi es most angliaba koltozott de rengeteg ejszakai telefonbeszelgetesunk volt es mintha egyutt lettunk volna de en tudom vele nem birom elkepzelni az eletem de hianyzik de a mostani baratnommel eletem vegeig egyutt tudnek lenni szeretem imadom vele van minden celom de a masik lanyis ottvan a fejembe es nem tudom elfelejteni nem tudom mit tegyek :(
2016. okt. 11. 01:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Mióta vagy együtt a barátnőddel?

Megcsaltad az első csajjal,vagy ezek a dolgok előtte történtek még?

2016. okt. 11. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem te nem húszéves vagy, hanem 12-15, gondolkodásmódodat tekintve.
2016. okt. 11. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Azért a nyelvtantanárodat én bottal verném...
2016. okt. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Istenem mit kell tèged szekìrozni. Inkább a válaszadásra kène figyelni mint a cseszegetèsre. A cìm TINI PÁRKAPCSOLATOK. Akkor mièrt ne gondolkodjanak úgy istenem. Na szóval nekem is volt ilyenen, mondjuk a másik oldalról mert èn lány vagyok, de annyit mondhatok nekem is sokáig tartott. Nem hiszem h fellángolás. Inkább olyan, mint egy rajjongás. Szereted ès vele akarsz lenni mert erre van lehetőséged, de ettől még nem a szexualitás a lènyeg. Egyszerűen fel kell fognod h ez nem jön össze h nem hozzád való ès akkor minden rendben lesz. De ez nem könnyű nekem is 6 èvembe tellett.:)

Sok sikert.

2016. okt. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hiányzik a vessző gomb a billentyűdről?
2016. okt. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!