Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy fiú nem annyira 'divatos'...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiú nem annyira 'divatos' meg nem ad a külsejére túlzottan, de nagyon szeretek vele lenni, és szerintem én is tetszem neki. Még nem volt barátnője. Honnan tudhatnám meg hogy biztosan bejövök neki?

Figyelt kérdés

16 évesek vagyunk.10-edikbe járunk és tavasz óta vagyunk egyre jobb a kapcsolatunk:). Nagyon jó fej fiú,vicces,kötekedik velem de csak úgy játékosan,meg a múltkor még hosszasan egymás szemébe is néztünk,aztán rám kacsintott...Sosem láttam még hogy kacsintott volna,úr isten. Elkapott a láz,vagy nem tudom mire vélni se őt ,se magamat... Amikor valami engem zavar,pl.csettintget a szemem előtt,azért is folytatja,meg hasonlók. Talán azért vonzódunk egymáshoz,mert a tanulás terén mindig segítünk egymásnak, és én kiállok magamért abban,hogy igazam van,ő pedig az ellenkezőjét mondja,és szerintem ez tetszik neki.

A legjobb barátnőim ikrek,és az unokatesójuk az évfolyamtársunk, aki egy fiú,és ezzel a sráccal nagyon jó barátok. Az ikreket megkértem,hogy kérdezzék ki az uncsijukat ,nem-e mesélt rólam valamit neki...

Nagyon köszönöm mindenkinek a tanácsát,véleményét a helyzetről.

Szép estét!


2016. okt. 15. 20:08
 1/5 anonim válasza:
Te is kapd el az alkalmat kacsincs a szemébe.majd puszild meg nehogy egyből csokoloss csak puszild meg
2016. okt. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sorsod Borsod
2016. okt. 16. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha tényleg ilyen jól kijöttök, ne a ruhát nézd. Legyél vele kedvesd, próbáld bíztatni, tuti bejössz neki!
2016. okt. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kaparja neked is a torkod, tedd meg hogy velem együtt mondod..
2016. okt. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm,még várom mások kommentárját is :)
2016. okt. 18. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!