Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mikkel lehet a legjobban...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikkel lehet a legjobban levenni a lábukról a 16-18 éves lányokat? Most mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés

Múltkor elmentem a sulijába, mert már tudtam, hogy ő kicsoda és aznap volt esélyem beszélni vele. 3-szor szólítottam le, egyik alkalom után párszor nézett, majd egy vetítéskor elvileg nagyon nézett engem. Aztán mondtam neki, hogy ismerős nekem, ő azt mondta, hogy én nem vagyok az, végül lerohant a dolgára. Az utolsó leszólításkor pedig megkérdeztem azt, amit alapból tudtam, hogy ő XY? Aztán mondtam, hogy én jelöltem be őt pár hete és megkértem, hogy jelöljön vissza. Mosolygott már közben, gondolom, hogy a bénáskodásaim miatt, ezután mondta, hogy nem fog visszajelölni.

Nekem nagyon fura ez a kétes dolog. Ilyeneket mikor szoktatok csinálni lányok? Lehetséges, hogy a fáradságtól vagy az elfpglaltságtól mondta ezt? Vagy lehet, hogy jól esett neki, mert esetleg nem nagyon volt ilyenben része? (Egyedülálló a lány.) Esetleg nem gondolt bele abba, hogy nem tudnánk másképp találkozni? Tudja, hogy nem oda járok. 20/f



2016. okt. 17. 19:53
 1/4 anonim válasza:
Nézz PUA tanacsokat és javaslom olvasasra a Vénuszi művészetek kézikönyvet
2016. okt. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
PUA-t ne, az az egyik legnagyobb fasz-ság ami létezik... csak pár embernek érte meg... azoknak akik kitalálták.
2016. okt. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azt még elfelejtettem leírni, hogy már írtam neki egy félig ismerkedős szöveget, amikor bejelöltem. Óvatos, egyszerű és elvileg jó üzenetet írtam neki.
2016. okt. 17. 20:58
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi volt az az üzenet, azért nem ártana azt is tudni kérdező!
2016. okt. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!