Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 20 éves fiú,15 éves lány?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 éves fiú,15 éves lány? Működhet szerintetek?

Figyelt kérdés
Én vagyok a fiú, volt pár randink már és nagyon kedvelem a lányt. Beszélgettünk sokat, nagyon hasonlít a gondolkodásunk, a hobbijaink, konkrétan a hasonmásom belsőleg. Voltunk nálunk, zenét hallgattunk, beszélgettünk, megittunk egy kávét, elcsattant egy csók is. Komolyan gondolom vele, és sok korombeli lány barátomnál értelmesebb úgy érzem. Beszéltünk már komolyan is, őt nem zavarja a korkülönbség, engem sem zavar, csak kíváncsi vagyok a véleményetekre. Ti belemennétek? :)

2016. okt. 19. 21:30
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Ha csak szex akkor igen. Maskülönben nem nagyon.
2016. okt. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Simán.
2016. okt. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Simán.

Koztem es a baratom kozt 4 ev van, nagyon jol megvagyunk egymas mellett. Mikor osszejottunk en pont 15 voltam a baratom meg 19 (utana tortent egy s mas, de ezt nme reszleteznem mert hosszu lenne). Magambol kiindulva ha szeret teged akkor nem erdekli ezeket. S az 5 ev nem sok. Most meg annak tunik mert a lany meg csak 15 (anno en is ezen ragodtam h hat mit akarhat tolem egy 19 eves srac, s miert nem a korabeliekkel kavar stb srb), de kesobb egyaltalan fel se fog tunni. Most vagyok 18 eves o meg 23. Teljesen normalis kor. Ha belegondolsz mikor te 25 leszel o mar 20. Nem tunik olyan veszesnek a helyzet.

Ha szeretiteknegymast akkor ez nem fog szamitani. Lenyeg hogy a lany tudja, hogy te ot akarod es nem mast. Nem kell ide masok velemenye :)

2016. okt. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!