Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Ha ti egy olyan fiut...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha ti egy olyan fiut kerestek, aki aranyos, kedves, megbecsűl titeket, és nem hagy el titeket, akkor miért pont őket bántjátok? És miért az olyan fiuknak adtok esélyt, akik hírből sem hallottak ezekről a tulajdonságokról?

Figyelt kérdés
2016. okt. 22. 21:10
 1/5 anonim ***** válasza:
En peddig pont egy ilyen fiut keresnek de sajna mindig az utobbikat talalo
2016. okt. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Talalom*
2016. okt. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Amúgy annyi csak,hogy az ilyen fiúk(vagyis az én környezetemben)A legfullosabb plázamacskákra buknak.

Én sosem bántottan az ilyen fiúkat,soha nem is fogom.Pedig lett volna okom:)

2016. okt. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is abban a cipellőben járok mint az első.. keresem a normálisat, de csak az ilyen kis g*nyók találnak meg.. akik nem kellenek nekem :O
2016. okt. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnos, ezt előre nem tudjuk kikövetkeztetni. A lányok a rosszfiúkat szeretik de inkább úgy mondanám hogy azokra buknak akik nagy az önbizalmuk. Én olyan fiút keresek akit te leírtál de sajnos nincs választék.
2016. okt. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!