Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Én gólya vagyok, de nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én gólya vagyok, de nagyon tetszik egy tizenegyedikes srác. Az osztályából jóba vagyok egy lánnyal, akinek elmondtam, viszont ő azt mondta, hogy annak a fiúnak az idősebb lányok jönnek be. Ilyenkor felejtsem el az egészet vagy van még remény?

Figyelt kérdés
2016. okt. 25. 19:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Reménykedni lehet, de ha szeretne tőled valamit, úgyis lépni fog.
2016. okt. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Elidőzhetsz azzal, hogy reménykedsz benne de annak nem látom sok értelmét. Vagy lépj valamit, és kiderül vagy pedig hagyd és ne ringasd magad lehetetlen álmokba, mert felesleges.
2016. okt. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne várd a sült galambot. Kezdj apró jelekkel, például mosolyogsz rá a folyosón, "véletlen" belemész a folyosón, elnézést kérsz, beszélgetsz vele, stb. Ha te is tetszel neki, akkor nem fog elküldeni.
2016. okt. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!