Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy fiú, aki nekem tetszik,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiú, aki nekem tetszik, (nem vagyok belé szerelmes) járni akar velem. Mit csináljak? (többi a leírásban)

Figyelt kérdés
Én 12 éves vagyok, a fiú pedig 15. Járjak vele, ha csak tetszik, vagy inkább ne? Egyébként ő lenne az első pasim... Válaszaitokat előre is köszönöm :)

2016. okt. 29. 17:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Úhhh, az ilyen kérdéseknek soha nem értem hogy mi értelme. Én amikor megismerkedtem a párommal(akivel már jegyesek vagyunk) akkor ilyen kételyek nem voltak bennem. Ha nem tudod viszonozni az Ő érzéseit csak csalódást okoznál neki. Különben is, 12 évesen ráérsz még ilyennel.
2016. okt. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
88%

12 éves vagy! Gondolkodj már...3 év nem lenne sok, ha húsz fölött lennétek...de egy év múlva ő 16 lesz, te 13 és így tovább...ha meg összejöttök, és együtt is maradtok, akkor meg azért fogtok szakítani, mert a srácnak lesznek OLYAN igényei...12 évesen meg minek pasi?

Olyannal meg tényleg ne legyél együtt aki CSAK tetszik, de nem szereted

2016. okt. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem azért tettem fel a kérdést, hogy lecsesszetek, mert túl fiatal vagyok még, hanem, hogy valami hasznos választ kapjak! Ha nem tudjátok szépen leírni, amit gondoltok, akkor le se írjátok, KÉRLEK SZÉPEN TITEKET.(még csak 12 vagyok, pont ezért) Köszönöm
2016. okt. 29. 21:02
 4/7 anonim ***** válasza:
Igaza van a kettesnek. 20 fölött normális ha több év van köztetek, de így azárt neki hamarosan lesznek igényei, amit neked nem kellene... Hidd el, az igazit nem 12 évesen fogod megtalálni. Inkább a tanulásra koncentrálj. 1-es voltam.
2016. okt. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, tudom. Én is gondoltam már rá, csak durván írtátok le, amit gondoltok! Csak ennyi
2016. okt. 30. 10:31
 6/7 anonim válasza:
van, aki csak az ilyen "pofonszerű" magyarázatból ért...de te szerencsére nem ilyen vagy :D
2016. okt. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Körömcsiga ***** válasza:
Semmit. Várd meg míg idősebb leszel.
2017. febr. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!