Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Barátságból szerelem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pyrox kérdése:

Barátságból szerelem?

Figyelt kérdés

Story: Ausztriában elek, és velem egykoru magyart ott nem is ismertem. Találkoztam egy magyar csajjal aki elsö latasra megtetszett. Már voltunk egyszer kétszer inni. Jól kijövünkegymássel de valahogy úgy erzem mintha egy ilyen legjobb barát dolog alakulgatna ki.

Szeretném ha lenne valami köztünk mert nagyon bejön.

Mit kéne ebben a helyzetbe tegyek?



2016. nov. 2. 13:21
 1/4 anonim válasza:
Ne inni hívd hanem randira vagy csak egyszerűen próbálkozz nála esetleg légy közvetlenebb kicsit romantikus csak leesek neki mi van ha meg látod hogy viszonozni kezdi a kezdeményezéseid akkor elmondhatod mit érzel mert valószínűleg ő is ugyan azt
2016. nov. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hívd mondjuk őt el egy randira, ne inni.
2016. nov. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)

Gondoltam már erre csak még nem volt ötletem hogy hova hivjam meg

Mindegy

Még egyszer köszi

2016. nov. 2. 15:30
 4/4 anonim válasza:
Az előzö válaszolok jól mondják próbáld meg vagy barátságzona lesz és hát nagyok a falak a barátságzonába..
2016. nov. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!