Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Akkor most én egy rossz ember...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor most én egy rossz ember vagyok?

Figyelt kérdés

Szerelmet vallottam egy lánynak de mióta ez megtörtént érzem hogy szépen lassan kezd kihúnyni a szikra...legalább tisztességesen nemet mondhatott volna de kaptam egy ilyen talán igen talán nem szöveget

Most akkor miféle ember vagyok? Vagy mással is már volt ilyen?



#szerelem #vagy mégis
2016. nov. 3. 20:30
 1/8 anonim ***** válasza:
jószivű vagy.
2016. nov. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyáltalán. Te őszintén elmondtam mit érzel , ő pedig képtelen volt normális, egyenes választ adni. Ezért nem te vagy a hibás.
2016. nov. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hat nyugi, nem vagy rossz ember, inkabb o az hogy ketsegek kozott hagyott teged.

Amugy mar velem is volt ilyen, egyszer szakitottunk a baratommal, de nagyon rossz volt nelkule ezert hat kibekultunk, mert elmondtam hogy meg mindig szeretem, utanna valahogy hogy ezt kimondtam, kezdett elmulni az erzes, nem tudom miert.. persze azota mar nem vagyunk egyutt eleg fura volt a szakitas is na mind1.. szoval nyugi nem vagy rossz ember :)

2016. nov. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Etől mèg nem vagy rosszember... Csak szerelmes :)
2016. nov. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Már miért lennél rossz ember? Te őszinte voltál és egyenes, hogy bevallottad az érzéseidet, ami ráadásul kellő érettségre is utal, és nem mindenki képes/hajlandó megtenni.

A csaj pedig vagy egy kis p**, aki nem volt képes őszintén reagálni a te őszinte megnyilvánulásodra, és arra egyenes választ adni, vagy pedig egész egyszerűen még tényleg nem biztos benne, hogy mit szeretne.

2016. nov. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? (Nem azért hogy trollkodjak mert fiatal lennél, csak pusztán érdekel)
2016. nov. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
15 leszek ebben a hónapban a lány már betöltötte ha ez számít valamit...
2016. nov. 3. 20:51
 8/8 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon köszönöm a választ !
2016. nov. 3. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!