Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehetséges hogy egyszerre...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges hogy egyszerre több fiú iránt érzek valamit? Barátságnál többet?!

Figyelt kérdés

Nem értem saját magamat,4 hónapja szakitottam a barátommal,most ujra beszélünk meg járunk egymáshoz de nem tudom mit érzek.. egyszer azt érzem hogy szeretem egyszer azt hogy nem.. van egy nővére,és annak is van barátja,és amikor ott vagyok volt barátomnál,állandóan a nővére barátját nézem.. ez miatt néha azt érzem hogy mégsem szeretem a volt barátomat

Most mitcsináljak?:/


2016. nov. 5. 20:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet jobb lenne ha nem járkálnál oda. Előbb tisztázd le magadban hogy mit is akarsz és kitől.
2016. nov. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy csak szimplán tetszik neked? Lehet ha jobban megismernéd, nem kellene már..
2016. nov. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nemtudom.. belsoleg is nagyon tetszik

A viselkedése,mindene:/

Lehet hogy inkabb mind a kettot elkellene felejtenem

2016. nov. 5. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!