Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy srác nem szeret egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy srác nem szeret egy lányt attól még fontosak neki a lány érzelmei?

Figyelt kérdés

Olyanra gondolok hogy nem akarja megbántani. És nem haverok. Vagy az hogy kerüli meg olyan fura vele ha esetleg beszélnek, meg néha rá néz ez pont azt jelenti hogy tetszik neki a lány?

14/L



2016. nov. 7. 21:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem ertem ki szeret kit? Ki haver ki nem ?
2016. nov. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Stark2000 ***** válasza:
Szerintem természetfüggő. Én a kedves természetem miatt alapból csak azokat bántom, akik engem is. Más esetben ha nem tesz ellenem az illető semmi rosszat, nem bunkózik, akkor én is kedvesen állok hozzá. Ha pedig nem érzem azt amit ő, akkor csak gyengén visszautasítom..
2016. nov. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!