Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, ha tetszik a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha tetszik a legjobb baratom? 😫

Figyelt kérdés

2016. nov. 8. 19:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Lehetnel konkretabb picit.
2016. nov. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Hat tetszik a legjobb baratom es nemtudom h most mit csinaljak😫
2016. nov. 8. 19:40
 3/16 anonim ***** válasza:
85%
Akkor mondd el neki :D hány éves vagy?
2016. nov. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
80%
Ha annyira jóban vagytok akkor nyugodtan elmondhatod neki ha meg nemet mond maradhattok barátok. Ezen nem értem mit kell kérdezni. Úgyis a válaszok nagyrésze az lessz hogy mond el neki.
2016. nov. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
Hat elosszor is van baratnoje vagy valami.hat amugy az rizikos hogy csak igy elmondod neki.mert ha csak igy bedobod es nemet mondd,azutan mar nem lehettek ugyanolyan jo baratok.velem is ez volt es kinos volt picit utana.de kozeledj hozza,nezd mit reagal aztan ha kobban kozelebb kerultetek bevallhatod neki
2016. nov. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
13 leszek nemsokara
2016. nov. 8. 20:11
 7/16 anonim válasza:
Elmondani, semmiképpen ne, mert annak nem lesz jó vége.
2016. nov. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
Szerintem ne hamarkodd el mert lehet hogy ez csak egy hirtelen gondolat hogy lehet mint nekem volt sokszor. Én januárban leszek 13 de azt ajánlom csak akkor mond el hogy ha már biztos vagy benne és hogy ha úgy érzed ha elmondod és vissza utasít akkor is minden marad a régi max annyi változik hogy neked esetleg egy kicsit tetszik vagy ilyesmi. Amúgy mióta tetszik?
2016. nov. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
1 honapja
2016. nov. 9. 21:07
 10/16 anonim válasza:
NEkem egy barátom már két éve tetszi és ezt elmondtam neki és azóta kerül utál és már annyi is elég arra hogy összevesszünk hogy nem hallja meg hogy mondok valamit. Szerintem csak akkor moond el neki ha biztos vagy benne hogy nem úgy foggsz járni mint én.
2016. nov. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!