Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Elmondom neki hogy tetszik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondom neki hogy tetszik szerintetek hogy reagál majd rá?

Figyelt kérdés
Sziasztok 14 éves lány vagyok és a kiszemeltem 15 holnap vagy holnap uztan elmondom neki hogy tetszik aztán elmegyek hogy magaba atudja gondolni mit is tettem nagyon gaz szerintetek odajon majd Fiuk ti hogy reagalnatok arra ha egy lany odamegy hozzatok azzal a szoveggel hogy szia tetszel??
2016. nov. 8. 20:48
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesírási hiváért de gyorsan írtam
2016. nov. 8. 20:49
 2/5 A kérdező kommentje:
B*
2016. nov. 8. 20:49
 3/5 Camorri ***** válasza:
100%
Szerintem ha egyből elmész, akkor még nem fogja tudni lereagálni. Próbáld meg, hátha jól jön majd ki a dolog :)
2016. nov. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 ZZotyaa ***** válasza:
100%
Hááát legyen tánc ... meg zár csökkéntés xD. Hát ha bejön akkor mondanám h te is nekem (persze nem így) ha nem akkor meg Bocsi de nem vagy az esetem, de mindenképpen feldobná a napom valamilyen szinten.
2016. nov. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ne hagyjd ott egyből!


1. Hasonlóak az érzései

2. Ő nem így érez irántad

3. Nem igazán tudja mit akar vagy éppen nem tőled

2016. nov. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!