Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy srác, akivel már 4x...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emma97 kérdése:

Van egy srác, akivel már 4x összekavartam, de nem értem, hogy mit akar. Főleg fiúk, de lányok is szerintetek ez mi?

Figyelt kérdés

A lényeg, hogy a srác egész helyes és csajozós fajta, először tavasszal kavartunk össze, majd nyáron egyszer, és most ősszel kétszer egymás után. Mindig bulikban, és csak smárolás, semmi több. Mivel ő ilyen kavarós srác, ezért nem értem, hogy miért mindig velem kavar össze, és nem újabb lányokkal. Tudom, meg akar dönteni, de eddig lett volna rá lehetősége, és nem tette.

Akkor most mi van? Tetszek neki?



2016. nov. 9. 11:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
"A lényeg, hogy van egy csaj, egész dugható és könnyűvérű fajta, először tavasszal kavartunk össze, majd nyáron egyszer, és most ősszel kétszer egymás után. Mindig bulikban, és csak smárolás, semmi több. Azt tesztelem, hogy hányszor tudom úgy ledugni a nyelvem a torkán, újra és újra, hogy semmi komoly nem lesz belőle, majd újra levegőnek nézem. Biztosan azt hiszi, hogy tetszik nekem, vagy valami ilyen bullshit, és már olyan frusztrált ettől, hogy ő fog könyörögni, dugjam már meg végre rendesen."
2016. nov. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

#1. Beteg vagy 😂

De amugy meg eselyt is latok ra.



Amugy kerdezo, lehet hogy neki tolled pont eleg a smarolas :/

2016. nov. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Lehet aztvarja te vidd szobara. Csak a smarolasig terjed ki a hataskore .

De ha sugni akarsz itt talalsz boven pasit.

20/F

2016. nov. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
lehet hogy csak úgy van vele, hogy elég neki a smár, lehet, hogy azt gondolja, hogy yeah milyen király vagyok lesmárolom, aztán pörgök tovább. ?
2016. nov. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!