Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az, hogy minél...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy minél inkább próbálkozom, annál rosszabb lesz?

Figyelt kérdés

Nagyon érdeklődöm az egyik évfolyamtársam iránt. Kicsit az a tipikusan nehezen kezdeményező srác, ennek ellenére év elején többször is előfordult, hogy rámírt, vagy szándékosan körülöttem lófrált a suliban. Kezdtem úgy érezni, hogy tényleg van esélyem, és nem csak egyoldalú a dolog.

Mostanában azonban meglehetősen flegmán, elutasítóan viselkedik, mondhatni egyáltalán nem keresi a társaságomat. Mikor végre beszélhettünk volna egy kisebb társaságon belül, végig hallgatott, majd pár perc után inkább elköszönt és odébbállt. Próbáltam már ráírni, de az egyszavas válaszok sajnos nekem nagyon is el tudják venni a kedvem.

Egy barátjával is eléggé összebarátkoztunk, ő azt mondta, hogy szerinte nem kedvel (persze nem kérdeztem egyértelműen rá). És az zavar a leginkább, hogy nem tudom, mi válthatta ezt ki belőle, mikor semmi bántót nem mondtam neki, vagy ilyesmi...



2016. nov. 12. 01:26
 1/2 anonim válasza:
100%

Szerintem amikor év elején körülötted lófrált, akkor szerelmes volt, de nem merte elmondani, és valamilyen mély depressziót is kaphatott. Bármi történhetett! Pl: nem léptél hamar, nem mondtad el neki hogy te szereted és ő se neked, vagy rokona meghalt és emitt viselkedik így..

Lehet ennek számtalan oka is.

Próbáld valahogy felvidítani és akkor mond el neki!

Vedd rá, hogy mondja el, miért viselkedik így, mert azzal enyhül a "terhe"!

Remélem sikerül valahogy.. Sok szerencsét! F/13

2016. nov. 12. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
75%

Mert minél inkább hull a hó, annál inkább havazik.

Minél inkább havazik, annál inkább hull a hó. :D

2016. nov. 12. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!