Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány aki tetszik,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki tetszik, nagyon rég udvarlok neki nagyon kedves de mindíg visszautasít. A legjobb barátnője szerint másba szerelmes amit nem értek. A másik srác nem is gazdag, nem is egy álompasi ráadásul 31 éves, mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Rajtam kivül sok más srác is próbálkozik nála de senkinek nem ad semmi esélyt.

Még, ha összejönne a másik sráccal de ő külföldön dolgozik már vagy fél éve, és még semmi sem történt köztük. (A lány 17 én 19)



2016. nov. 12. 18:50
 1/10 A kérdező kommentje:
Megéri, hogy küzdjek még érte vagy lépjek túl? Annyiszor próbáltam de nem tudok
2016. nov. 12. 20:36
 2/10 anonim ***** válasza:
60%
ezt neked kell tudni.Ha akarod,kuzdj es ne add fel:) de amúgy meg is kerdezheted tőle hogy miért utasit el,egyaltalan nem akar semmi vagy mivan?
2016. nov. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Már 5 hónapja, hogy minden nap órakat beszélünk de azt mondja, hogy nem akar egyelőre semmit tőlem, aztán meg jött azzal, hogy mást szeret.
2016. nov. 12. 21:44
 4/10 Counter Strike válasza:
11%
Szerintem ha látod, hogy kivan hülve a kapcsolatuk próbálkozhatsz, de szerintem nem is nagyon menne ez a 17-31.. Bár ők tudják. De azért ne nyomulj majd annyira. De ne ezzel töltsd el minden idődet.
2016. nov. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Mostmár napi szinten beszélnek. A lány elhívott engem meg azt a másik srácot is egy buliba(több napos), de megkért, hogy a másik srác előtt nem lehet köztünk semmi. Annyira nem értem őt.
2016. dec. 10. 11:57
 6/10 anonim válasza:
9%
Nem akar egyenlőre,tehát kétségbe van esve ,most egy kicsit hagyd hagy fusson a vesztébe ,es próbalkoz kb egy hét múlva( Csak 14 fiu vok)
2016. dec. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
89%
Hogyha az neked mérv adó hogy gazdag vagy sem a srác akkor félreismerted a nőket.Kivéve ha az említett leány arra megy.Tisztességes nőnek nem ez számít.:)
2017. márc. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Kétlem, hogy arra menne mert a szülinek nagyon jól menő vàllalkozásuk van ès bàrmit megkapna, csak egy szavàba kerülne,de azt mondja nem akarja kihasználni a szüleit s csak azt kér amire tényleg szüksége van és amúgy sem olyan lány,őt ezzel nem lehet befoyásolni, ő a szívére hallgat mindíg.

A sráccal azóta szétmentek. A fiú csúnyán átvágta, nekem a szívem szakadt meg amikor elmesélte az egyik barátnője, hogy mi történt. Ő pár napig nem evett nem ment ki a szobájából és nem is beszélt senkivel csak sírt, viszont elég gyorsan továbblépett, látszólag legalábbis. Azóta új barátja van aki egy erőszakos vadbarom. Mindíg ezek találják meg a "melegszívű" lányokat.

2017. ápr. 16. 07:44
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a lány inkább az idősebbekre bukik. Na de ennyire idősre....kicsit fura, de ahogy nekem mondták, a szerelemben mindegy mennyi idős vagy ha őszintén szeretitek egymást. Bár nagyon kétlem hogy a 31 éves férfi is bukna erre a 17 éves lányra. Mindenesetre szerintem hagyd, majd rájön mennyi aranyos és kedves fiú volt körülötte akik még udvaroltak is neki. Ő nem látja a lehetőséget, akkor meg kell mutatni neki.
2017. jún. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

17-31 ez liliomtiprás!

Biztosan elbukik!

2017. dec. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!