Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A véleményekre lennék kíváncsi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A véleményekre lennék kíváncsi. Nagyon tetszik egy lány DE pontosan egy évvel és 5 hónappal idősebb nálam. Nekem meg rá 2 hónapra sikerült tiszta szívből beleszeretnem. Számít szerintetek a kor különbség?

Figyelt kérdés
Az lenne a baj,hogy nekem nagyon de nagyon megtetszett egy gyönyörű lány. Mit ad Isten össze hozott vele a sors olyan értelemben,hogy megtudtam ismerni. Az elején ugye kérdezgettük egymást úgy ahogy ki hány éves stb[Rövid info a lányról meg rólam a lány ilyen alacsonyabb típus én meg ilyen izmosabb(közepes magasságú) fajta]Nem gondoltam volna de 1 évvel és 5 hónappal idősebb nálam :c. Jó ezen átléptünk és úgy elkezdtünk minden nap beszélgetni. Eközben én nagyon beleszerettem majd ő is belém. Beszélgettem erről a témáról a haverjaimmal,hogy ugyebár úgy illik,hogy a férfi az idősebb nem pedig a nő. Egyik része azt mondja,hogy nem számít korkülönbség a másik meg h ultra gáz. Én a okos fejemmel beletörődtem,hogy így ebből tényleg nem sok minden lehet. De nem bírom elfelejteni hiányzik nagyon. És minél jobban akarom elfeledni annál jobban húzza a szívemet.Majd úgymond egy ilyen osztálytalálkozón beszélgettem más és más régi ismerősökkel erről(az egyik azt mondta szó szerint h rakjam meg oszt hadjam .Erre nyilván nem a röhögés volt a reakcióm hanem fölhúztam magam és elküldtem a francba + ha megtudtam volna,hogy mond egy rossz szót is a a lányról bele állítottam volna a kukába((na de mindegy ne kanyarodjunk el a témától)) -.-")Mások meg megint csak azt mondták h mit számít a korkülönbség.Erre inkább megint bele akartam törődni. De nem ment ha rá gondolok fiú létemre a sírás kerülget annyira megszerettem(((hiányzik a hangja,a mosolya,a jó szíve) és nem tudom mit tegyek. Ha össze is jönnék vele akkor pl az ő ismerősei mit fognak szólni? Nézd már ott megy a YXZ csajszi oszt egy fiatalabbal van együtt vagy az én ismerőseim (jó mondjuk ezeket((nekem)) pont könnyű letojni).De akkor is mi van a ha lány ezt nehezen viselné,hogy emiatt egy két ember fintorogna.Ez megy már 3 hete(mármint,hogy emésztem magam és nem tudom mit tegyek ). Nektek mi a véleményetek ti mit tennétek ?Segítsetek kérlek! UI: Nagyon szépen köszönöm ha ezt elolvastad/elolvastátok nem volt valami rövid. Remélem ti tudtok segíteni. A legfőbb kérésem felétek ha ti már voltatok ilyesmi szituban akkor ti mit cselekedtetek? Szerintetek számít a kor különbség?

2016. nov. 15. 18:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
1 év az semmi..
2016. nov. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Idősebb lány nem nagyon jön össze nála fiatalabbal, csakha nagyon bejössz neki.
2016. nov. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bocsi nem olvastam el a leírást csak a kérdést de ha a lány normális akkor nem fog neki számítani a korkülönbség mert csak a belsőd és a külsőd nézi. Meg hát másfél év az nem sok igazából
2016. nov. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha szeretitek egymást, nem számít az a másfél év...Egy próbát megér, ne törődjetek azzal, hogy mások szerint gáz a korkülönbség, majd ők úgy csinálják, ahogy ők akarják, nem a te dolgod. Szóval ne emészd magad, az életkor csak egy szám
2016. nov. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!