Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek utál? Vagy jól...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek utál? Vagy jól reagál?

Figyelt kérdés
Sziasztok, megismertem egy fiút, még nyáron, és beleszerettem. Csak az a gond, hogy lassan 3-4-hete rájöttrm, hogy igazából nem is szeretem, csak barátként. És ahogy erre rájöttem, elmondtam neki, ő meg teljesen kiakadt. Totál megértem a reakcióját, hisz végül is "becsaptam". Csak az a gond, hogy azt hiszi itt most csak ő sérült, de bakker! Fél évig csaptam be saját magamat! Persze, megértem Őt, de akkor se tartom igazságosnak, hogy úgy gondolja, hogy ez csak neki szar :(

2016. nov. 15. 19:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy utál és haragszik rád.Értelmesen próbáljátok ezt megbeszélni és képzeljétek magatokat a másik helyzetébe, úgy majd megértitek egymást.Valószínűleg ez csak egy fellángolás volt nálad, vagy adni akartál az egészek egy esélyt, de nem gondoltad át alaposan.
2016. nov. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Az a gáz, hogy ő nem akarja a másik helyzetébe beleképzelni magát, az meg szinte esélytelen, hogy beszéljek vele szóval úgy vagyok vele,ajd csak egyszer kiheveri, és rájön, hogy nrm csak én voltam a hibás (hozzá kell tenni, hogy nagyon nyomulós, én meg utálom azokat a fiúkat)
2016. nov. 15. 20:33
 3/13 anonim ***** válasza:
ne haragudj, de leírnád a korotokat?
2016. nov. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
14 évesek vagyunk. Amúgy (számomra) az is probléma volt, hogy ő sokkal gyerekesebb mint én. Én egy elég ambíciózus típus vagyok, konkrét céljaim vannak az életben, meg önálló is vagyok, ő meg olyan "szerencsétlen" :D
2016. nov. 15. 21:27
 5/13 anonim ***** válasza:
Így már érthető. :)
2016. nov. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted? A korunk miatt érthető, vagy mert ő nem annyira érett mint én?
2016. nov. 15. 22:19
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő.
2016. nov. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ja értem. Köszi mindkettőtöknek :)
2016. nov. 15. 22:29
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nincs mit.Egyébként mindet én írtam. :)

Sok sikert a beszélgetéshez! :)

2016. nov. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :). Hát, nem histem, hogy a közel jövőben arra sor kerül :)
2016. nov. 15. 22:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!