Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek hogy kiverjek egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy kiverjek egy fiút a fejemből? Sztori röviden:⬇

Figyelt kérdés
Nèmetországban találkoztunk,mindketten első látásra kedveltük egymást.A következő nap elhatároztam hogy vissza megyek ès megkeresem,ès ő ott volt,csak nem tudtam hogy mit mondjak(nameg nem beszèlem a nèmetet perfektül)majd ő odajött hozzám amint meglátott,de nem èrtettem túl sokat abból amit mondott.csak a keresztnevèt èrtettem.Közöltem vele hogy magyar vagyok meg minden,de ez nem is zavarta nagyon(aminek örültem)majd elbúcsúztam,mer már kèső volt.Megmodtam hogy másnap hazautazunk,mire èszre se vettem ès megcsókolt(NEM VICCELEK)-Gondolom azèrt tette mert nem talán nem lát többet,ès ezzel ès is így voltam.Ezután hazamentem ès nem tudtam aludni mert csak ő járt az eszemben.Egy kedves,udvarias rendes fiú akiről eddig csak álmodtam.De mèg mindíg nem tudom kiverni a fejemből ès mindenki azt hiszi hogy megőrültem.Csak róla beszèlek a barátaimnak,ès szinte nem is tudok ránèzni egy fiúra,mert ő jut az eszembe.(NEM VICCELEK!)kèrlek segítsetek!😥😫😍

2016. nov. 19. 18:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Kerested már facebookon v instán?
2016. nov. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen,de nem találtam
2016. nov. 20. 10:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!