Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan mondjam el neki, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el neki, hogy beleszerettem?

Figyelt kérdés

Van egy srác,akivel online kezdtünk el beszélgetni kb fél éve. 2 hónapja találkoztunk először. Nagyon jó vplt,jól érezte magát(azt mondta). Most lesz a 4.randink,(azért csak a 4. 2 hónap alatt mert mindketten egyetmisták vagyunk,ő gyakornok is és nagyon elfoglaltak vagyunk)ő hívott el,viszont fogalmam sincs mit érezhet konkrétan mert nem mondott semmit és konkrét jeleit sem nagyon adta.(csók,kézfogás stb)De tudom hogy nincs barátnője. (És nem egy félős fiúról beszélünk.) Csak beszélgetünk,nevetünk, meg ilyesmi. Haza is visz mindig kocsival. Szóval már két hónapja ez megy és én ezt nem bírom így tovább,mert teljesen beleszerettem. El szeretném mondani neki.

Viszont nem igazán tudom,hogyan tegyem. És azt sem,hogy ő vajon mit érezhet. Gondolom ha randikra hívogat és szinte minden este telefonon beszélünk akkor nem közömbös irántam vagy mi is van most?:/

Szerintetek jó ötlet elmondani hogy mit érzek? És valami tanács,hpgy hogyan tegyem ?:/

18L



2016. nov. 20. 11:35
 1/2 anonim válasza:

Hát nekem még nem volt ilyen,de talán tudok segíteni.

Lehet, hogy a fiú ugyanezt érzi.Szerintem az lenne a legjobb, hogy ha találkoztok és akkor megmondod neki azt amit érzel. Majd elválik de ez így nem jó mert csak szenvedsz (gondolom). Én tényleg, tutira el mondanám és a többi majd alakul.Beültök valahova és bele kezdesz, azon ne gondolkozz, hogy hogyan mondod el, majd jönni fog. Hidd el jobban teszed ha elmondod, habár nem tudjuk, hogy a fiú mit érez,de ha igazi a barátságotok akkor nem adjátok fel a szerelemért max majd a fiú nem beszél olyan témáról neked. MONDD EL NEKI!!! :)

Remélem segítettem

Sok sikert!

;) :)

2016. nov. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi:) pont ma találkozunk,szerintem el fogom mondani.
2016. nov. 20. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!