Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » összebarátkoztam egy fiúval,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

összebarátkoztam egy fiúval, nekem nagyon tetszik de úgy érzem eltávolodna tőlem mert ő is érzi akkor hagyjam örökre?

Figyelt kérdés
szia mindenkinek, sok minden történt ezzel a fiúval, átjött filmezni de nem az lett belőle amit bánok,mert azóta más a viszonyunk,:( állítása szerint nagyon tetszek neki és jól érzi magát velem és azt is írta hogy több is lehetne de egyenlőre még nem mert rosszak a jegyei és ezt nem díjaznák a szülei, és elvileg stresszel a suli miatt,végzősök vagyunk, szerintetek várjak míg keres vagy írjak neki pár hónap múlva? pár napja alig ír vissza..több óra késéssel. kérdeztem a napjáról tegnap de azt írta tanulással teli volt. Szerintetek azért nem beszél velem mert ideges a suli miatt vagy mert érzi hogy többet érzek iránta?

2016. nov. 22. 17:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy ha nem tanul és van szabadideje akk állandóan fürdik, és ezért nem tud írni... :/ de szerintem ha látod h fent van közösségin írj rá, nehogy azt érezze h már nem érdekled.
2016. nov. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
:D de ha csak én írok egy ideje az gáz nem? amugy ő igényli hogy foglalkozzanak vele mondta, de ma táncprobánk volt és puszival koszontunk de engem le se szart. a lány haverjaival meg fiu barataival törödött,ez taszító nem? ha mindennap írok köszi a választ remélem erre is kapok:)
2016. nov. 22. 18:34
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát igen, kicsit... De ha tesztelni akarod akk egy ideig ne írj neki, hisz amúgy is a fiúnak kell kezdeményeznie, és várd meg h ő írjon! És szerintem ha érezné h többet érzel iránta, akk nem távolodna el, de ki tudja?
2016. nov. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
az a baj hogy ő mondta hogy biztos többet érzek mert köszönéskor puszi helyett megöleltem, de már előtte is ölelkeztünk egyszer szo nem értem a baját,mondtam neki hogy akkor többet nem fogom és annyit írt hogy okés :( de ezelőtt pár hete meg olyat írt hogy lehet összehoz az élet akkor lehetne gyerekünk..egyszer ezt mond máskor azt..
2016. nov. 22. 19:11
 5/6 anonim válasza:

Nekem szinte ugyan ez a problémám. Csak én fiú vagyok. De látom nem csak a lányok ilyenek. Ha azt mondja érez vmit irántad akkor az úgy is van. Viszont ez a tanulós dolog egy kicsit kifogásnak tűnik.


Ha gondolod írj rám privátban. Aztán adok tanácsot és lehet hogy te is tudsz nekem.

2016. nov. 27. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Figyelj, én is így voltam a csajommal. Neki is voltak vizsgái, és megegyeztünk hogy a vizsgái után jövünk össze. Ez ment... 2 hónapig, aztán... ősszejöttünk. Minden jó volt, de most eljött a vizsgaidőszak, és azt mondta hogy semmi romantika addig.. egyre több a veszekedés, mind a vizsga miatt.

Nem akarom leírni a kapcsolatomat neked, csak egy lehetséges alternatívát akarok "leírni". Úgyhogy szerintem tényleg jobb ha vársz 😃

2017. ápr. 25. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!