Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Milyen indokkal írjak rá egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen indokkal írjak rá egy fiúra aki tetszik?

Figyelt kérdés

Nem beszèltünk mèg egyáltalán. Már köszöntem neki párszor miután összeszedtem minden bátorságomat de nagyon tetszik ès nem tudom hogyan kezdemènyezhetnèk beszélgetést..eddig ő sem mondott egy sziánál többet.

17/L



2016. nov. 24. 14:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hello, hogy vagy?
2016. nov. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 October15 ***** válasza:

Példának okáért pont ezzel. Már nem azzal, hogy "tetszik" azért ekkora zöld lámpát így az első mondatban.. picit erős lenne. De példának okáért annyi, hogy már köszöntetek stb de még nem volt alkalmatok beszélni és akkor hát yolo.. az simán oké szerintem.


24F

2016. nov. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
16%

Szia!

Bocsi, hogy írok, de lájkolnád a profilom? Visszamegy!

2016. nov. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Írj rá, és kérdezzél tőle valami elég triviális dolgot hogy például ő az X osztályba jár-e vagy ilyesmi.
2016. nov. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Tetszel nekem, TETSZEL NEKEM!!:)
2016. nov. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat és utolsó válaszoló igazad van, ezzel kellett volna rá írnom:D
2016. nov. 26. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!