Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Érdemes e folytatni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes e folytatni?

Figyelt kérdés

Az van hogy van egy lány akivel nagyon alakul már valami.

De tudom.ő iskolát fog váltani 8.után egyébként 7.es vagyok.Ne szóljatok le hogy ilyen korban nem szabad .Az ilyen válaszolókat magasrol leszarom és tartsák meg a véleményüket maguknak.Na szóval.eléggé alakulóban van mert tudom hogy ő szeret engem és nem akarom azzal megbántani h hagyjuk mert ugyis elfogsz menni nem akarok fájdalmat okozni.De egyébként egy szó lenne és együtt lehetnénk mert minden nap beszelunk meg olyan kapcsolatba igy vagyunk hogy na......a-a nem olyanba ti kis perverzek.csak egymasmellett ülünk majdnem xd nade vissza.érdmes?


2016. nov. 24. 21:01
 1/2 anonim válasza:
Hát ha egy helyen laktok,vagy éppenséggel nem túl messze egymástól nem hinném hogy az iskolaváltás akkora érvágás lenne,hogy mindennek véget kelljen vetni,hiszen akár délutánonként vagy hétvégenként is tudtok találkozni,ha úgy alakul.
2016. nov. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát persze hogy érdemes folytatni, a távolságnak sose kell akadálynak lenni, lehet h elcsépelt szöveg de így van. Ha tényleg szereted akkor folytasd tovább.
2016. nov. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!