Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Honnan tudhato meg hogy egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhato meg hogy egy kisfiú szerelmes belém?

Figyelt kérdés
Sziasztok én egy 35 éves tanárnő vagyok. 5.-es gyerekeket tanítok viszont attól félek hogy egy kisfiú belémszeretett. Honnan tudhatom biztosra hogy szeret-e vagy sem? És ha igen,mit csináljak? Válaszokat előre köszönöm!!!

2016. nov. 27. 16:53
 1/9 anonim ***** válasza:

Ez most komoly?? Ha így volna, akkor hagyd majd időután elmúlik neki :D

17F

2016. nov. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tudod ez nekem elég kellemetlen és ha a szerelemhez semmi köze jó lenne kideríteni miért ilyen!
2016. nov. 27. 16:55
 3/9 anonim ***** válasza:
Jelek, amik esetleg erre utalnak? ha szeret, akkor szerintem ezt a szülökkel kell megbeszélni normálisan, vagy a gyerekkel tudatni, hogy ez nem működhet semmi képpen.
2016. nov. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Anno én is voltam úgy, hogy megdunám a tanáromat gimibe. De ha okos hiába viszonzott úgyse történik meg, főleg, hogy ez 5. Es korában van. Beszélj a szüleivel, hogy kérdezzék meg a gyereküket, hátha ők le tudják állítani ha nagyon zavaró. Viszont ha nem annyira akkor jobban fog tanulni az óráidon ergó téged minősit ha nálad jól tanul.
2016. nov. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hat en nem hiszem, hogy egy 5.-es kisfiu kepes ugy szeretni...szerintem ebben a korban meg nincsenek tisztaban ezzel! De megis mibol gondolod, hogy szerelmes beled?
2016. nov. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Kb 7-es lehettem amikor a lány osztálytársam szerelmes volt a férfi infó tanárba, és tényleg arra hajtott,hogy megdugassa magát vele.

Nem tudom sikerült-e neki.

Visszatérve a kérdésre, ez szerintem teljesen normális, bár szerintem nem fog sokáig tartani nála, ha esetleg nagyon zavaró amiket a kisfiú csinál, akkor először próbálj meg vele beszélni, ne akard szégyenbe hozni rögtön a szülei előtt/esetleg az egész osztálya előtt, elég megalázó, ha egy tanár így cselekszik.


Egyébként miből gondolod, hogy szerelmes beléd?

Ha tényleg az, akkor legalább jobban fog nálad tanulni, ami nem egy rossz dolog.

2016. nov. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat : ) Hát pl. folyton engem néz és sziveket rajzol a dolgozataira. Ha megszólítom zavarban van...de hát lehet hogy csak én reagálom túl...
2016. nov. 27. 18:00
 8/9 anonim ***** válasza:
Anno én is voltam úgy, hogy megdunám a tanáromat gimibe. De ha okos hiába viszonzott úgyse történik meg, főleg, hogy ez 5. Es korában van. Beszélj a szüleivel, hogy kérdezzék meg a gyereküket, hátha ők le tudják állítani ha nagyon zavaró. Viszont ha nem annyira akkor jobban fog tanulni az óráidon ergó téged minősit ha nálad jól tanul.
2016. nov. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

" Hát pl. folyton engem néz és sziveket rajzol a dolgozataira. Ha megszólítom zavarban van...de hát lehet hogy csak én reagálom túl..."


ne haragudj de ezen jót nevettem :D folyton téged néz??TE vagy a tanár aki magyaráz,hova kéne ,hogy nézzen??

szíveket rajzol a dogára? mi is ezt csináltuk ha jobb jegyért "nyaliztunk":D

zavarban van ha megszólítod? lehet lámpalázas vagy egyszerűen zárkózott/félénk típus .

2016. dec. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!