Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi kellene ebben az esetben...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi kellene ebben az esetben tennem?

Figyelt kérdés

1-2 éve megismertem egy srácot, interneten. Hollandiában lakik és nagyon sokat beszélgettünk. Az esetek nagyrészében videóhívással, és mindig órákon keresztül. Volt amikor "együtt aludtunk". Sok mindent megtudtam róla, ő is rólam, de egyszer csak eltűnt teljesen. Eléggé megviselt, nagyon szomorú lettem miatta. Semmit sem mondott, de szinte mindenhol letiltott. Eltelt majdnem kettő év. Nem felejtettem el, de átgondoltam, hogy rendben ez történt, mostmár teljesen mindegy, nem beszélünk többet, és ennyi. Pont. Viszont tegnapelőtt írt nekem, hogy mizujs. Nagyon meg voltam döbbenve, igazából még most is. Rákérdeztem, hogy miért tette, és annyit írt, hogy félt, hogy ténylegesen belém szeret és megijedt, de azóta sem tudott elfelejteni. Baromi sokszor bocsánatot kért, és újra 'felvett' pár helyen.

Nagyon megörültem, hogy újra felkeresett és amiatt még boldogabb voltam, hogy ugyanúgy tudtuk folytatni az egészet, mintahol abbahagytuk. Szerintetek ez így jó, vagy nem? Mit kellene tennem? Baromira össze vagyok zavarodva. Igazából konkrét kérdésem nincsen, egyszerűen csak érdekel, hogy ki-mit gondol erről.

17/L és 20/F



2016. dec. 1. 17:16
 1/2 anonim válasza:
Hát szerintem ez nem igazán jó,2 évig ott hagyott,úgy hogy semmit nem mondott/írt + le is tiltott.Nem lehetséges hogy itt más valami lehetett a háttérben?(Gondolok itt barátnőre,mert hát az hogy 2 évig "eltűnik",majd vissza tér,és az "eltűnése" oka az hogy fél hogy beléd szeret,szerintem nem sanszos)Én csak azt tudom mondani,próbáld meg vele ezt a dolgot még 1x,de csak barátként.Ha esetleg még 1x eljátszaná ezt a dolgot,akkor hanyagold szerintem.Ha pedig szerelmet keresel,akkor azt szerintem ne vele próbáld meg,mert hát távkapcsolat,és hát Hollandia nincs annyira közel. 18/F
2016. dec. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Eltűnt 2 évre.... Én ezt a dolgot nem tudnám csak így elfelejteni. Értem, hogy nem akart beléd szeretni teljesen de azért szó nélkül csak úgy faképnél hagyni: nem gondolnám hogy ez így helyes.
2016. dec. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!