Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok? Tudtátok ezt Drake-ről...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok? Tudtátok ezt Drake-ről? Kövessem a példáját? 😂

Figyelt kérdés

Na sztem nem kell bemutatni korunk rapsztárját. Aki nem ismeri annak ajánlom a HYFR klipjét.

Szóval, ő fiatalon olyan volt mint én most.

Tudtátok h félt és nem feküdt le az első barátnőjével hanem inkább szakítottak?

Hogy visszahúzódó, lelkibeteg is volt aki úgy érezte semmi se jön neki össze?

Odahaza is a pincénen lakott h ott készítse a zenéit és nem haverkodott senkivel.

Én is hasonló vagyok de úgy érzem hamarosan én is megfogok változni.

Nem tudom mi zajlik le bennem de mintha hívogatna az a világ amiben most ő is él.

Úgy érzem ragyogni akarok én is.

Hogyan lett ilyenné? Én hogyan lehetnék?

Egy csomó fantasztikus csaj, óriási bulik-ez vár rám is? Gyakorlatilag istenné válhatok sokak szemében.

Mit tegyek?

Van egy lán akibe szerelmes vagyok de úgy érzem sose adja meg az esélyt és ezen a teljesen masik úton kezdek el majd haladni mint Drake.

Es ismeritek az egyik legjobb számát?


Shot for me


Ez a címe, tisztára mintha én írtam volna😟

21


2016. dec. 1. 18:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Najo ez beteges.
2016. dec. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jajj :D

Hát ez nagyon aranyos.

Legyél olyan mint Drake!De ezt ne mi döntsük el ;)

A te életed.

Ennyi :D


15/L

2016. dec. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ki az a Drake? rákerestem, de soha életemben nem láttam és hallottam róla, de ha neked így jó, akkor csináld
2016. dec. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Légy oly kedves vedd ki a kezed a biliből :D

És teszel valamit azert,hogy olyan legyél vagy csak azert mert csendes vagy mar tuti a siker? Amugy ha ennyire aakrsz kezdj el rappelni.

2016. dec. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!