Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek összejöjjek vele?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek összejöjjek vele?

Figyelt kérdés
Az van, hogy 6 évig jártunk egy suliba, de aztán mindketten másik suliba mentünk. Most vagyunk 7.-esek, és a nyáron döbbentem rá, hogy mennyire hiányzik. A nyáron Ugye ugyanúgy dumáltunk meg minden, mert kb az utolsó 2 évben nagyon jóban voltunk. Kb ő volt a lelkitársam, szoval talán a 1 lány volt akivel nála jobb viszonyban voltam. Mostmár tél van és szerelmet vallott. Én nem vagyok szerelmes, mert csak barátként tekintek rá. Szerintetek összejöjjünk? Szerintetek lehetek belé szerelmes? Vagy csak összetörném a szívét? Azon gondolkodtam, hogyha nem jövök vele össze, akkor is rossz lesz neki, vagy ha igen es rájövök hogy nem tudok bele szerelmes lenni akkoris, most nem tudom hogy hogyan tovabb. Szerintetek? 14/L

2016. dec. 3. 22:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
igazán nem vágom h mi ebben a kérdés... ha nem vagy szerelmes és nem tudsz rá ÚGY tekinteni akkor miért kellene vele összejönni?! Szépen add a tudtára, hogy nem akarod elbaszni a barátságotokat, és kész. 15/L
2016. dec. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Velem volt egy hasonló, igazából csak annyi különbséggel, h a srác nem volt velem egykorú. Baromira szerelmes volt belém, ami nem volt kölcsönös, és össze akart jönni velem. Én igent mondtam, aztán hetekkel-hónapokkal később jöttem rá, hogy nem kellett volna. Jobb lett volna, ha megmaradunk barátoknak...

Viszont megeshet, hogy ha te is azt teszed, amit én tettem, más lesz a vége és beleszeretsz...kitudja

2016. dec. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Ez 1 hete volt, es nem akarok találkozni be mert nem tudok ra barátként nezniugyhogy elmondat hogy o tobbet szeretne. Es igy rosszul érzem magam hogy o Elmondta hogy mi érez es erre megutalom. Es szerintem mar nem lenne ugyanolyan a barátságunk.
2016. dec. 3. 22:49
 4/14 anonim válasza:
nekem haverom volt ugyanígy egy lánnyal, hogy régóta ismerte, nagyon jóba voltak és hosszú idő után megmondta neki a tutit, de a csaj nem akart tőle többet barátságnál. Haverom kissé összetört, de még beszélget a csajjal, igaz nem olyan szoros már a kapcsolatuk, de még mindig jó barátok. Szóval gondold át hogyan mondod el neki, hogy nem akarsz többet, mert ha nem érzel semmit és összejössz vele, azzal csak rosszabb lesz.
2016. dec. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Na ez a két lehetőség van:

1. Hogy igent mondok es egy honap utan összetöröm a szívét

2. Hogy igent mondok §s beleszeretek.

Szerintem mindketto lehetséges. Szerintetek? Van tapasztalatotok?

2016. dec. 3. 22:54
 6/14 A kérdező kommentje:
Vagy megmondjam neki az érzéseim es döntse el hogy ugyis akarja-e. Azert sürgős mert holnapra ígértem választ.
2016. dec. 3. 22:56
 7/14 anonim ***** válasza:

Ne kérd tőlünk, hogy döntsünk helyetted, nem ismerjük egyikőtöket sem, neked kellene tudnod, hogy mit akarsz.

2-es voltam.

2016. dec. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Szerintem siman kialakulhat szerelem a te reszedrol is.
2016. dec. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Mondd meg neki az igazat, hogy nem vagy belé szerelmes és nem tudod, hogy mit tegyél, mert nem akarod, hogy csalodást okozz. Kérd meg, hogy inkább randizzatok és ha kialakul valami akkor egy párt alkottok.

18/l

2016. dec. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
14 évesek vagytok, bakker, építsetek egy legóvárat, aztán majszoljatok el egy tábla csokit. Még pelyhesek se vagytok, túl fogtok élni egy ilyen borzalmas szerelmi válságot. :D
2016. dec. 4. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!