Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik a legjobb barátom....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik a legjobb barátom. Hogy felejtsem el?

Figyelt kérdés

Van három legjobb barátom, ebből kettő lány, egy fiú. Nemrég rájöttem, hogy a fiú kicsit tetszik, de nem akarnám elmondani neki, mert tényleg nagyon szeretem barátként. Ha elmondanám neki, akkor tudom, hogy nem lennénk már barátok, és egyre kevesebbet beszélnénk, mert pont ugyanez volt a másik legjobb barátnőmmel.. Tetszett neki, de a fiú megtudta (az a fiú, akiről eddig beszéltem) és elkezdett távolodni tőle. Most pedig szinte úgy beszél róla, mintha utálná. Meg van egy évfolyamtársunk, akinek szintén tetszett, de vele sem beszél. Gondolom azóta. Én elképzelni sem tudnám mással, és ő nem is csajozós fajta, de ezzel nem azt mondom hogy meleg. De mégcsak nem is beszél lányokról, csak átlagosan. Pl. Olyanokat mond csak, hogy Ariana Grande tényleg nagyon szép. Egyébként a homoszexualitásról annyit, hogy sokszor mondták rá, hogy az, és ő ezt utálja. Azt mondta, hogy őszintén tényleg nem meleg, és rosszul esik neki, hogy ezt mondják rá.


Ha valamilyen csoda folytán tetszenék is neki, akkor sem jönnék össze vele, a barátnőm miatt, aki második éve van oda érte.. 😖 (És ennyi idős korban nem is a szerelem az a téma, amire koncentrálni szeretnék)

Szóval a lényeg, hogynem fogok ráhajtani. Egyébként én is legjobb barát vagyok neki.


Bocsi a hosszú sztori miatt, csak nem tudtam,mit kéne elmesélnem.

Szóval ennyi lenne a kérdésem: Hogyan kéne elfelejtenem?

14/L



2016. dec. 4. 09:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Miért akarod elfelejteni? A legjobb barátod! És ha tetszik neked akk mivan? Nem kell elfelejtened, csak ne mond el senkinek! Ha véletlen neki is tetszel, akk majd egyszer lépmi fog... De a barátnőd meg nem tudja befolyásolni, ha egyszer majd téged választ. Ha meg őt akk örüljön neki... A lényeg, hogy ha jön vki más akk úgy is elfelejted...
2016. dec. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem baráti értelemben szeretném elfelejteni, de ezt így nagyon nem szeretném. Jó volt, hogy csak legjobb barátom volt.

Nem terveztem, de rossz volt,hogynem mondhatom el másnak, és lehet hogy ezért is írtam ki.

2016. dec. 4. 13:52
 3/3 Párnahuzat ***** válasza:
100%
Elején magamra ismertem egy kicsit, aztán a Ariana Grandé-s dolognál eszembejutott, hogy én olyat sose mondtam senkinek :D
2016. dec. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!