Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az első igazi, őrült, lángoló,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első igazi, őrült, lángoló, boldog szerelem elvesztése után (2 éves kapcsolat) fogok még találni olyant, akivel érezhetem ugyanezt a lángot?

Figyelt kérdés
Vagy ez csak az elsőnél van? Mert ha igen,beleőrülök a fájdalomba. :) voltatok így már,ugye? Mesélhettek a ti esetetekről...

2016. dec. 5. 23:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, lehet még jobb is! :)

Korod és nemed? :)

2016. dec. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

15/L.


Komolyan,nem tudok elképzelni senki mással semmit,és már fél éve szakítottunk,azóta vagyok így.

2016. dec. 5. 23:46
 3/14 anonim ***** válasza:
Lépj túl rajta!Tudom, nem egyszerű, de ne ragadj le ennél!Zárd le a múltat!15 évesen meg pláne ne aggódj, előtted az élet!Majd lesz sokkal jobb is. :)
2016. dec. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Èn is ebben a helyzetben voltam, nekem 7-8 hónap kellett, hogy maximálisan túltegyem rajta magam. Hidd el, el fog múlni és ennél simán lehet később egy sokkal jobb kapcsolatod is! :)

15F

2016. dec. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!:) csak tényleg annyira nem tudom elfogadni... Mai napig rengeteget sírok
2016. dec. 5. 23:53
 6/14 anonim ***** válasza:
tudod a szerelem olyan, mint a villamos. elment egy, jön a következő :D
2016. dec. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Fel a fejjel, lesz jobb is!Ha gondolod, írj!
2016. dec. 6. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
én ezt tudom. :D csak van az amikor nem akarod,hogy elmenjen..amikor már azon a villamoson egy szál hely sincs,de te akkor is fel akarsz rá szállni :')) kb így
2016. dec. 6. 00:01
 9/14 anonim ***** válasza:

Nekem sokat segített hogy buliba jártam, csajoztam. Próbáld ki, lehet neked is fog. Volt baráttal/barátnővel meg nem éri meg újra összejönni, mert egy újabb csalódás, esetleges kihasználás lesz a vége. Ha az segít, hogy kiadod magadból a problémáidat, akkor írj, szívesen meghallgatlak!:)

15/F

2016. dec. 6. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!!:)
2016. dec. 6. 00:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!