Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom elfelejteni az első...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom elfelejteni az első fiúmat, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kb. 2 éve volt az első fiúm. Nagyon szemet volt velem, ezért többször is szakítottam vele. Az egyik eset tényleg durva volt. Aztán egyszer megint összejöttünk, de ekkor egy másik suliba ment. Igazából ez jó volt, mert így nem tudtunk semmin összeveszni, csak írtunk egymásnak Facebookon és ettől is boldog voltam. De egyik nap arra a döntésre jutottam, hogy szakitok vele. Az volt a megérzésem, hogy ismét szemet lesz velem, ezért csináltam, de akkor sem volt könnyű leírni neki, hisz szerettem őt, csak nem bíztam benne. Aztán szep lassan el is felejtettem őt. Viszont egyszer 2 év után rámírt és rájöttem, hogy még mindig őt szeretem. Utaltam is rá és kiderült, hogy ő is szeret engem! Majd eszembe jutottak a rossz emlékeim.

Pl.: Azt mondta nekem, mikor beszelni akartam vele, hogy leszarja az érzéseimet. Vagy: Mikor együtt mentünk zene táborba, azt hittük, minden jo lesz, de erre első nap reggel ott találtam őt a haverjával és arra sem méltatott, hogy köszönjon, hanem lelocsolt engem vízzel, hogy az egész testem csurom víz lett és ott mutogattak rám, meg röhögtek rajtam. Annyira megalázó volt! És bocsánatot sem kert! Párdon, a haverja igen, de ő nem!

Nem tudom, hogy mit tegyek. Nem akarok járni vele, de elfelejteni sem tudom!

Kérlek, segítsetek! Akár privibe is írhattok!

Nagyon köszönöm előre is a válaszokat!



2016. dec. 8. 09:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem gyere össze egy másik fiúval és akkor talán el tudod felejteni, ahogy leírtad úgy tényleg elég bunkónak tűnt.

Hány éves vagy?

2016. dec. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors valaszt! Már volt is utána fiúm, de szakítottam vele, mert egyszerűen ő... Nem az első fiúm. Igen, ez volt a baj vele. A fiú 15, én 14.
2016. dec. 8. 10:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak akkor fogod tudni elfelejteni, ha tényleg megszakítasz vele minden kapcsolatot, a facebookról is kitörlöd, nem válaszolsz az e-mailjeira, sms-eire, ha ír. De így is el kel telnie legalább 1-2 évnek, amíg sikerül valakit kiheverni. Azt az időt ki kell bírni!!!
2016. dec. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Már kitoroltem mindenhonnan. 2 év telt el, mióta szakítottunk, de egyszerűen nem tudom elfelejteni. Már nem is szerelmes vagyok belé, csak egyszerűen hiányzik.
2016. dec. 9. 12:21
 5/5 anonim ***** válasza:
Meg gyerek szerelmed aki autokkal jatszik :)
2018. febr. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!