Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tudnátok írni vmi bátorítást?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok írni vmi bátorítást? Lehet benne olyan is h pl milyen hülye vagyok h e miatt izgulok vagy félek, na remélem értitek:írhattok bele rossz tulajdonságokat is, bármit. Nem sértődök meg!

Figyelt kérdés
Na. Van egy fiú aki iránt sokkal többet érzek mint barátság. Ő is mutatta már jelét, h bír engem, és tetszem neki. El akarom mondani neki mit érzek, de kicsit félős vagyok... Tudnátok vmit írni h összeszedjem magam? Lehet kicsit durva is!

2016. dec. 9. 17:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik barátnőmnek nagyon tetszett egy fiú az osztályból, és lett is volna lehetősége csak mindig azt mondta hogy majd a fiú kezdeményez, és félt is mev minden... Aztán lebetegedett egy hétre, és arra jött vissza hogy a fiú egy másik lánnyal járt.

Sok sikert! 😀

2016. dec. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Figyu kiscsaj, ha nem tepersz, egész egyszerűen alul fogsz maradni! Nem úgy mennek ám a dolgok, hogy egy évig vár rád, ha nem hódítod meg gyorsan, ránéz egy másik lányra, már el is felejtett téged! Azt hiszed, hogy csak te létezel a Földön? Senkit nem érdekel a félénkséged, légy rámenős! Nagyon gyorsan szedd össze magad, menj oda hozzá és vedd le a lábáról!
2016. dec. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Bátorítás: Szedd össze magad, mond el neki, nem veszthetsz semmit, remélhetőleg ki se röhögnek, és boldogok lesztek.


Gyk-s válasz: Ha így állsz hozzá, ne csodálkozz ha egyedül maradsz.


Pszichológiai megközelítés:


Első típus: Szedd össze magad, ne légy bizonytalan.


Kettes típus: Ember hát tetszik, menjél már oda, ne legyél ilyen félős csaj, hát ilyen bizonytalansággal mi a faszt akarsz elérni, bizonytalan kapcsolatot?

2016. dec. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Mazlista vagy!!

Miért vagy ennyire felos, hiszen irtad, hogy a fiú is kedvel téged!!!

Orulj neki, hogy ilyen könnyű dolgod van, nem egy bunkó fiúnak kell szerelmet vallani , aki kinevetne! Gondold azt, hogy nem reménytelen az egész, sokkal könnyebb odaállni elé, hogy tudod, ő is viszontszeretne

2016. dec. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Menni fog!
2016. dec. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!! Mostmár azért is meg fogom neki mondani, még ha félek is, amiatt amit írtatok... :) :)
2016. dec. 9. 17:54
 7/11 anonim ***** válasza:

Egyrészt nő vagy, mindig a nő irányít egy kapcsolatban.

Másrészt szerencsés vagy, mert a srác bír téged, ha az én kiszemeltemnek szerelmet kéne vallanom, szerintem kiröhögne, pedig már estem át hasonlón.

Szedd össze magad és mondd el neki azt ami nyomja a szíved!

Aztán majd leírhatod azt is, hogy mi történt! :D

2016. dec. 10. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi! Majd feltétlen leírom mi történt! :D
2016. dec. 10. 18:05
 9/11 A kérdező kommentje:
Elmondtam neki, és ő is ugyanúgy érez. Összejöttünk, de ahogy észrevettem nagyon félénk, még sose láttam ilyennek... (még nem volt barátnője) De tényleg nagyon köszönöm a bátorítást és a tanácsokat! (ő am sokkal jobban fél mint én... :D)
2016. dec. 17. 14:55
 10/11 anonim ***** válasza:
Gratulálok, sok boldogságot Nektek, és sokáig! :)
2016. dec. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!