Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Honnan tudhatom, ha tetszem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom, ha tetszem egy lánynak vagy akár komolyabb érzései vannak irántam?

Figyelt kérdés
Már nagyon régóta udvarlok egy lánynak és úgy gondoltam,hogy lassan megkérdezem hogy összejöhetnénk-e,viszont nem tudom,hogy tetszem-e neki mert ha nem így érez,akkor én meg sem kérdezem.Voltak jelek,amelyekből jogosan gondolom,hogy bejövök neki,de nem elég,hogy biztosan megállapíthassam.
2016. dec. 11. 14:01
 1/1 anonim válasza:
Ahogyan viszonyul hozzád, ahogyan ír neked , hozzád szól vagy rád néz simán megtudhatod, abból hogy bízik e benned el mond neked dolgokat ki kéri a tanácsodat és hasonlók :)
2016. dec. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!