Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 16 éves lány vagyok, van egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves lány vagyok, van egy 17 éves barátom. Ő vékony, és én kicsit husisabb vagyok, van egy kis hasam és vastagabb combjaim. Azt mondja így szeret, és nem kell megváltoznom. Mit kéne tennem hogy ne aggódjak emiatt?

Figyelt kérdés
175 cm és 77 kiló vagyok. Striáim és narancsbőröm is van, félek mi lesz ha meglát meztelenül.

2016. dec. 18. 17:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt mondja h igy szeret akkor mi a fenétől félsz? Felesleges..:D
2016. dec. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Oxidbogár ***** válasza:
100%

Azt,hogy ilyesmivel nem kellene magad stresszelni,mert!


I. Ha ő így szeret,és még ki is jelenti,akkor feleslegesen logikázol a semmin!


II. Ha ezen rágódsz,hogy most tetszel-e neki vagy sem,meglát és megutál....ezzel csak a saját önbizalmadat rongálod,szóval ne ezeken hezitálj!


Inkább élvezd ki minden percét,hogy azzal lehetsz aki szeret! ;)

2016. dec. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
33%

Szerintem az 1-es sértegetett, de észre se vetted mert olyan ravasz, de rajtam nem fog ki az ilyen!! mit utal neked ez a rész?? " Felesleges..:D" hát igen, sértés a javából :/

De amúgy ha azt mondja így szeret, akkor így szeret, ne törődj az olyanokkal mint az egyes.

17f

2016. dec. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Nem sértésnek szántam te idiota. Ha megmondta h szeret és bizol benne akkor semmi ok az aggodalomra. Ha összejött veled akkor biztos lehetsz benne hogy bejössz neki.
2016. dec. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Jaj nehogy veszekedjetek!! :D és amúgy köszönöm a válaszokat, első válaszoló: nem sértésnek vettem! :)
2016. dec. 18. 18:02
 6/10 anonim ***** válasza:
Mennyi ideje vagytok együtt? Ha már régota akkor tuti bejössz neki igy.
2016. dec. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Egy honapja, de mar jo ideje ismerjuk egymast :)
2016. dec. 18. 19:57
 8/10 anonim ***** válasza:
szerintem ha igazán szeret, el tud vonatkoztatni a külsődtől :) felesleges ilyen miatt stresszelni magad, hiszen ha csak a külsőd miatt elhagy, legalább tudni fogod hogy nem volt túl komoly a szándéka...
2016. dec. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nálunk is a barátom izmos rajtam meg van egy kis felesleg. nekem is van hasam a combjaim se a legvékonyabbak. Ettől függetlenül imád engem, jártam/járok edzeni, a fenekem pl ezért elég feszes és imádja. Ha szeret el tud vonatkoztatni ettől és működni fog az a bizonyos kémia, ne aggódj! Nálunk is működik
2016. dec. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok: 166 cm 74 kg tehát én rosszabb cipőben járok, úgyhogy nyugaloooom!!!!
2016. dec. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!