Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Sos! Szeretem a legjobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sos! Szeretem a legjobb barátom? Többi lent

Figyelt kérdés
15éves lány vagyok,és szerelmes vagyok a legjobb barátomba,akinek barátnője van.A legjobb barátommal 2évvel ezelőtt ismerkedtünk meg és már akkor tetszett és én is neki.Gyakran küldött felém apró és jó nagy jeleket,de nem viszonoztam,mert féltem,hogy tönkre megy a barátságunk.Idén nyáron is sokat voltunk együtt.Megölelt és majdnem megcsókolt,de hátraléptem.Most barátnője van és ha más fiúval beszélgetek,féltékeny.Mit csináljak hogy visszaszerezzem úgy,hogy ne bántsam meg a lányt?

2016. dec. 19. 19:51
 1/3 anonim ***** válasza:
A lányt mindenképp meg fogod bántani ha téged választ helyetze
2016. dec. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Noblesse Oblige ***** válasza:

Sajnálom, de addig sakkoztál, míg sikeresen tökön lőtted magad! Most már olyan helyzetben vagy, hogy akármit lépsz, valaki sérülni fog. Sajnos az életben vannak "pillanatok". A kapcsolatok nagy része az időzítésen múlik. Ha rosszul időzítesz rossz lesz minden, hiába vagytok végül együtt.

Most egyenlőre annyit tehetsz, hogy őszintén elmondod a fiúnak a dolgokat. Többek között azt is, hogy a barátnője miatt nem fogsz kezdeményezni, még csókot sem.


Ellenben, ha ő nem utánad tepert, becsajozott, és a barátnője mellett neki egy csók még veled is belefér... hát hogy is mondjam, nem vall valami becsületes fiúra. Hogy gerjed rád is az biztos. De szerintem nem igazán szeret. Ha szerelmes lenne, most nem lenne barátnője, és csak te számítanál.


De én nagyon nagyon megfontolnám ezt a dolgot, mert te is lehetsz egy nap a "barátnő". Tehát majd más lánnyal akar smárolni, míg veled jár. Nem érzem azt, hogy az fiú tudná mit akar, inkább csak elvan és az ösztöneinek él... :/

2016. dec. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat ):)
2016. dec. 20. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!