Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, ti mi alapján skatulyá...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mi alapján skatulyáztok be srácokat, hogy "ő" bejön, az a másik meg nem?

Figyelt kérdés

Most azon kívül, hogy mindenkinek más, arra vagyok kíváncsi, hogy személy szerint nektek egyénileg.:)


Kis mellékkérdésem, hogy hol vannak ilyen lányok?:

[link]


Bátrabbak küldhetnek képeket és véleményezem, nem adom tovább, csak megnézem és írok rá valamit:)


2016. dec. 24. 22:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Én megismerem látásból és késöbb ráirok, és beszélgetünk.

Szóval én beszélgetés alapján.

2016. dec. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Abszolút kisugárzás alapján.

A jó humorú, élénk tekintet mindent visz.

Nekem édesmindegy milyen színű a szemed, hajad, hány kiló vagy, vagy van e szemüveged. Nincs különösebben idealizált férfi számomra, rengeteg féle megtetszett már.


mellékkérdés:

jaj, azt kell mondjam, ennek a lánynak szörnyen tucat kisugárzása van. de komolyan. ez is egy vélemény, na.

hát pont ilyet talán nem találsz, de járj nyitott szemmel, ha ez tetszik.

2016. dec. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha már megszólít, akkor a beszédstílusa alapján. Nem tudom miért, de én nem szívesen beszélgetek ilyen magas-, "lányos"hangú fiúkkal, valahogy nem szimpatikus ez a furcsa beszédük, olyan kis bizonytalan, halk, és számomra nem férfias ezáltal a kisugárzásuk sem. Ha meg tudna nevettetni és nem magáról kezdene el beszélni (olyannal is találkoztam már, aki ismerkedni akart, és iszonyú magas hangja volt, és 1 kérdést tett fel, aztán elkezdte az életét kivesézni), akkor benne lennék további beszélgetésben.

Nekem a külső is valamennyire azért fontos, ezért is jó a személyes ismerkedés, mert ha megszólít és elkezd érdekelni amiről beszél, vagy viccesnek találom (nekem a jó humor nagyon fontos), akkor utána nem rázom le csak azért, mert nem ő a legtökéletesebb ideálom. Összességében tényleg a férfias kisugárzás lenne számomra a fontos.:)

18/L

2016. dec. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Tanácstalan Lány ***** válasza:
Én olyan fele/fele arányban döntöm el a véleményem de ez nem minden esetben jön be. Persze a külső is fontos de amíg nem beszéltem vele és nem állok közel hozzá addig nem ismerem eléggé ahhoz hogy döntsek és hát ki is derülhet hogy egy érzéketlen idióta. De én személy szerint a humoros kissé beteg akárcsak én és jólelkű srácokat szeretem de hát nem terem mindenhol ilyen.😅😅
2016. dec. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!