Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Nektek a lányos lányok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek a lányos lányok vagy a fiús lányok jönnek be? 😂

Figyelt kérdés

Mámint úgy értem, h azok a lányok akik sokat adnak a külsőre vagy akiket csak a foci érdekel!?

Itt most a belső tegyük fel h ugyanaz.



2016. dec. 26. 19:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
egy picit a kettő között :D bar inkább a sport érdekelje vagy legyen benfentes mint csak a foci :D de unalmas az a lány is aki csak fius dolgokról beszél és úgy is öltözködik és az is unalmas ha tipikus lány vagy... akkor mi az amiért őt valasztanank? van belőle ezer másik...
2016. dec. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem a ketto kozti atmenet jon be... mostani baratnom pl lanyos mert tusarkiba van szoknyaba.. de ugyanakkor imad focini.. es hasonlo fius dolgokat csinalni.. cs:go-zni vagy lol ozni is szeret.. fifa a kedvence.
2016. dec. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Akkor inkább lányos lány mert én nem szeretem a focit. (Nem mintha sminkelést meg hasonlót kedvelném)
2016. dec. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha egy lánynak a teljes érdeklődési köre kimerül a fociban, azzal baromira unalmas lenne egy párkapcsolat.

Ha az alatt, hogy "sokat ad a külsőre" azt érted, hogy egy kis piperkőc, akit vakolat nélkül még az édesanyja sem látott évek óta, akkor szintén nem jön be.

Továbbá az érdeklődési kör, meg az, hogy ad magára valaki, nem uárja ki egymást.

2016. dec. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Fiuslanyok, habar nem az tesz valaki fiussa, hogy szereti a focit -_-

Pld: ugyanugy issza a sort, nem nyavalyog ha koszos lesz, erdeklik az extrem sportok, esetleg kuzdosportot űz, szereti a motorokat a jo kocsikat es akár meg a kocsi alá is fekszik, hogy megbutykolje..

Stb-stb..

17f

2016. dec. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2in1
2016. dec. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
43%
Lanyos lany. Lány legyen lány, fiú pedig fiú. Amúgy meg attól ,hogy szereti a focit még lehet lányos. Én szeretem a barátnőm ha igényes magára és megfordulnak utána, de ne legyen buta pics.a
2016. dec. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Lányos lányok
2016. dec. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
aki szereti a focit, az egyrészt nem fiús, másrészt alapból halott ügy.
2016. dec. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mindenképp a Lányos lány.;-) De azért az sem volna rossz ha teszem fel, péntek este együtt Fifáznánk vagy CS:GO-t nyomtatnám vele kettesben:D Remélem egyszer összejön..;-) De azért az is fontos számomra, hogy adjon a külsejére, és ezalatt nem a 3 Kiló sminket értem. Minden ilyesmit Csak Mértékkel.
2017. jan. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!