Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha életem szerelme,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha életem szerelme, egy lány ennyire esélytelen számomra? Érdemes élnem nélküle? 😢

Figyelt kérdés

Kezdjük ott hogy én vagyok a selejtjek selejtje.

Mindenben gyenge és esetlen vagyok ezt pedig már tudom is.

A családom tagjaira büszke vagyok, meg a filmgyűjteményemre amit ma is sikerült gyarapítanom.

De ezenkívül, varázslat bennem annyi sincs mint egy darab zsemlegombócban, ám ettől még szeretni én is tudok talán😔

Nem önsajnálat, tényleg így érzem.

Pedig volt idő mikor menőbbnek éreztem magam, de ez attól függ kik vettek körül.

Többnyire lányok, falkákban, velük mentem mindehova.

Szerettek és a sors úgyhozta hogy valamiért többnél is volt esélyem mert elég erősen a tudtomra adták.

Végül a suli legszebb lánya szerelmet vallott nekem.

Végül összeszedtem magam, megcsókoltam és jártunk.

Azóta semmi és idén halálosan beleszerettem egy lányba.

Nem kellek neki, elvből gyűlölhet amire teljes joga van mert szemét bunkó voltam, mem számít mit érzek😭

Pedig ezer dolgot elképzeltem vele.

De mégis, lehet hogy nem is Őt láttam ma de biztos és annyira mélyen a szemembe nézett mintha akarna valamit.

De nem tudom mit lépjek, lépjek e egyáltalán.

Nem értem, a tesóm volt férje aki most anyukájával él megmondta ha mégegyszer zaklatom feljelent és valszeg agyon is veret.


Mit lehet tenni?😞😟 Szerethet vagy csak jogos bosszúját éli ki rajtam?

A lányfalka akivel volt is, rettegtem ha odamegyek mi lesz, még a végén leszúrnak.

Hallottam ilyen sztorikat.

Félek tőle pedig képtelen vagyok más lányra még csak gondolni is.


2016. dec. 27. 22:00
 1/9 okosóra ***** válasza:
Szerezz be egy viperat tedd a zsebedbe azt ha megtamadnak vegigvered oket vele
2016. dec. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 okosóra ***** válasza:
Amugy ezzel az eletkeptelen dologgal enis voltam igy osszeszedtem magam es elkezdtem udvarolni egy csajnak nyilvan te ne ennek a csajnak hanem masiknak es beszelj rola sokat elotte es akkor feltekeny lesz
2016. dec. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Es igen forgatókönyveket is írok mielött vki azzal jön h semmi hobbim vagy eletcel.

Sőt őszinten szólva a vígjáték egyik kedvenc műfajom.

Egyetlen haverom van csak de vele olyan vsgyok mint Phil Lord és Chris Miller, a rendezőpáros.

Mindig ezt terveztem csak kívülről azt hiszik allandóan drámákat olvasok meg ilyenek de ez nem igaz mert minden erdekel.

Csak a lányokat nem érdeklem.

Mert azt mondják tul komoly vagy vagy túl sok a vicc es én összeroppanok.

Ez a lány annyit mondok amit tudok a filmes izleséről hogy szereti a TV sorozatokat.

De ez mit jelenthet?

Simán lehet vmi kultursznob is aki csak Cannes-i filmekből néz😞

Miert gyűlöl egy lány ha en szeretem?

Miféle csillagzat alatt születtem hogy így utálnak?

Átok minden😭

2016. dec. 27. 22:09
 4/9 A kérdező kommentje:

Szval miert nem fogadnak el így a lányok ahogy vagyok?

Hogy szeretek komoly es komolytalan dolgokkal foglalkpzni sőt vegyíteni is őket?

Mindig pörgök ez a baj? Vagy mi?😔

2016. dec. 27. 22:11
 5/9 A kérdező kommentje:

Es miert ilyenek az emberek?

Próbáltam hazai filmesekkel lenni de tul elvont művemészek.

Hollywoodban Seth Rogen és Christopher Nolan haverok, itt miert nem működik így?

Miért nem ertik az emberek?

Hogy én megnezem az Oscaros mozikat meg a legBBBB kategóriasabb horrort is es elvezem mindet.

Mindegy milyen az idő en elvezem vihart is, napsütést is.

Mit rontottam így el?😭

2016. dec. 27. 22:14
 6/9 A kérdező kommentje:

Ma neztem meg a Blackhat-et, végre sikerült blu-ray bepótolnom.

A legendás zsidó arcot, Michael Mann-t elhordták itthon mindennek.

Hova süllyedt stb;

De éb imadtam a mozi minden egyes percét.

Maris részletezni tudnám.

Szerintem nem volt vele gond persze ettől függetlenül elismerem ha vkinek x**r ertitek.

De ha egy lány ülne mellettem es azt mondana hogy ő bizony ilyen nevesincs Amerika Kapitányokat nem néz nekem vegem😢

De a műveszlányok mind ilyenek, leneznek mindent ami nem elvot szerelmes, pedig en azokat is szeretem.

Egyszer alakult egy kis szépséggel, megkedvelt ugy 1,5 eve de nem birtam.

Tul sok könyvet olvasott és annyira erzekeny volt hogy mindent észrevett es áterzett csak a könnyet a szememben nem.

Van olyan lány?

Aki olyan mint én ezekben?

Oda és vissza.

Erzékeny is de el tud engedni vagy csak a vegletek vannak?

Mért ugy tűnik igen😭😭

2016. dec. 27. 22:21
 7/9 A kérdező kommentje:

Szóval sajna igy alakult hogy mindent próbálok magamba szivni mint rgy szivacs.

Életem alma volt hogy egy nap olyan filmet forgatok mint a Nagyfiúk

Utana meg vmi fantasyt mint a Seventh Son

Mindig is ilyen voltam.

Egy zsánerlovas mint Brett Ratner de belerokkanok lassan.

Nyomiskodom őysze vissza😂😂😂

2016. dec. 27. 22:27
 8/9 anonim ***** válasza:
A válaszaidat nem nagyon értettem de a kérdést igen. Ha így állsz hozzá akkor tényleg nem lesz meg az a csaj. Harcolj érte! Védd meg ha úgy látod hogy bajban van, ha látod hogy szomorú akkor menj oda hozzá, beszélgessetek. "Ha jó a hozzáállásod, a tények nem számítanak!". Éld te is ezt. Legyen jó kisugárzásod, az nagyon fontos. Fontosabb mint a külső. Ha azt sugárzod a csaj felé hogy te jóképű vagy, Téged akar, szerelmes beléd, akkor így fog érezni, nagyon vonzónak fog találni, de lehet hogy nem csak ő hanem más is. Úgy állj hozzá a dolgokhoz hogy rendben, ez sikerülni fog. És így lesz, ha azt akarod hogy így legyen.
2016. dec. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
"Selejtek selejtje " ha az lennel szoba se álnának veled :D Ember lépj tovább gyurd ki magad filmnezes helyett és találsz jobbat is biztos mindig van egy szebb lány
2016. dec. 28. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!