Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Milyen lesz? Ha adódik olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen lesz? Ha adódik olyan lehetőség kezdeményezzek? Vagy ez ciki?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki tetszik, és én is neki, ez a viselkedéséből látszik, meg facebookon amikor a barátaimmal beszél, és rólam beszélnek, akkor mondja hogy tetszem neki(átküldik a screent)

De elég félénk, írta az egyikben,hogy mar nagyon akar velem járni, és meg akar csókolni, de elég visszahúzódó, sosem vagyunk CSAK 2en

Tehàt az osztály előtt SZERINTEM nem csókolna meg

Ha van lehetőségem ne kezdeményezzek én?Vagy ez ciki?Ez lenne az első csókom, és ciki nem ciki...félek, és nem tudom miért

Idáig egy puszit kaptam tőle...és ennyi


2016. dec. 30. 12:41
 1/4 anonim ***** válasza:
sztem beszélgessetek és add a tudtára hogy neked is tetszik.
2016. dec. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha ő nem lép akkor kénytelen leszel te lépni :)
2016. dec. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Tudja, hogy tetszik nekem, a barátaim el mondták neki, bár lehet nem hitte el...

De ha én lépek, akkor az nem lesz rámenős???

2016. dec. 30. 13:10
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha magától nem csinál semmit és te többet akarsz, mint barátság azért tenni kell ..
2016. dec. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!