Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Kinek milyen tapasztalata van...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek milyen tapasztalata van a szakítással? Hogy lehet megkönnyíteni ezt a folyamatot? 18/L

Figyelt kérdés
Nemrég ért véget az első kapcsolatom,amely több évig tartott. Próbálok előre nézni és optimista maradni, de azért mégis csak nehéz. Megköszönném, ha korombeliek megosztanák velem, milyen nehéz szakításokon estek át és mi segített az átvészelésben. Előre is köszi! :) :*

2017. jan. 2. 15:42
 1/6 anonim ***** válasza:
ha gondolod írhatsz és segítek :) 17/F
2017. jan. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1es csak egy kangörcsben szenvedó retard.

Amúgy sok piával, de fű is segíthet a dolgokban, a speed pld felgyorsírja a folyamatot.

2017. jan. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2-es én nem csajozási szándékkal írtam...
2017. jan. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
kappa
2017. jan. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szegény itt szenved és ti meg széttrollkodjátok. A hülye kérdésnél megértem, de neki elég rossz lehet.

Megszoktam mondani az ilyen kérdésekre, hogy igen rossz lesz, nagyon rossz egy ideig. Próbáld az emberek társaságát keresni, vagy valamilyen programmal, tevékenységgel elterelni a figyelmed. Amíg elterelődik addig könnyebb lesz, mert nem jut eszedbe, de utána mikor egyedül maradsz, megint előjön. Próbáld lefárasztani magad nap közben, hogy este egyből kidőlj fáradtan, mert este lefekvésnél előjöhetnek ezek a gondolatok.

Ezek után nincs más dolgod, mint várni, akármilyen közhely, ezeken a dolgokon csak az idő segít. Kitartást, remélem olyan hamar túl leszel rajta, amilyen hamar csak lehet.

2017. jan. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Próbálok őszintén válaszolni. 18 éves lány vagyok, fél éve szakított velem a barátom, ő neki már nem megy a kapcsolat-evvel indokolva. Lehet igaza van, mert azóta bulizik, de nem volt csaja se. :) fél éven keresztül Szinte egy nap se telt el hogy ne sírtam volna. Tudom hogy ennek vége, és sajnos annyira komoly volt hogy terveztük a házasságot. És egyik napról a másikra vége let. Nagyom rossz ma is. Próbálok reménykedni. De ennek vége. :/ neked is bele kell törödni, először ez a legfontosabb. :)
2017. jan. 5. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!