Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Érdemes lenne folytatni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes lenne folytatni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van egy tövid sztori: van egy fiú,aki nagyon tetszik(sőt inkább már szerelmes vagyok) és ő tudja másoktól hogy tetszik nekem,de ő csak annyit mondott,hogy szép vagyok meg minden,de nem érdeklem.. ebben csak annyi a fura nekem,hogy nem is olyan rég még mondta,hogy imádja a személyiségem,és szépnek tart meg minden,Egyszer meg is csókolt. Érdemes lenne neki ezt személyesen elmondani(ne csak màs szájából), vagy inkább hagyjam a fenébe?

14L ,15F (majdnem 15 a fiu en)



2017. jan. 3. 14:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem mindenféleképpen odakéne menned hozzá, és elmondani neki amit érzel, elvégre veszteni valód úgy sincsen. Hívd el suli után beszélgetni kettesben (ez csak egy tipp) és mondd el neki hogy mi a helyzet. :)
2017. jan. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2017. jan. 3. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!