Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudok elfelejteni egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudok elfelejteni egy lányt aki nekem az első szerelmem?

Figyelt kérdés
Azért szeretném elfelejteni mert nagyon messze lakik és csak facebook-on beszélgettünk de 15f vagyok és eddig nem nagyon volt olyan lány vagy inkább ember aki ennyire foglalkozott velem és ő nem is szeretne egy kapcsolatot 13l és nem szeretne főleg távkapcsolatot én ezt megértettem de beleszerettem nincs számomra más és közép iskola mellet csak őrá tudok gondolni sőt még iskolában is csak ő rá! Valaki segítsen mert nagyon úgy érzem mintha nem élnék és ha megölném magam nem hiányoznék seninek sem! :(

2017. jan. 4. 12:22
 1/6 A kérdező kommentje:
Azt még elfelejtettem leírni hogy mindegyik lány aki rendes velem messze lakik tőlem! Köszönöm Baranya megye ó hogy törj ketté!
2017. jan. 4. 12:27
 2/6 anonim ***** válasza:
Idővel.
2017. jan. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Gyerek vagy még. Túl fogod tenni magad rajta
2017. jan. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Eppaz02 ***** válasza:

Velem is hasonló volt :/ csak annyi hogy mi egy idő után össze jöttünk akármennyire is távol lakott tőlem ( szintén Baranyában élek ) ő pesti volt és megcsalt 2 palival... Nálam is az volt a baj hogy messze lakott és nem tudtam minden nap felmenni Pestre... Ezek után össze törtem belülről és nem tudom h mi miatt de elvileg ez ilyenkor normális dolog hogy magadba zuhansz és én emo lettem

16/f

2017. jan. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálam is ez volt Hogy Az ország két különböző pontján élünk ő Heves megyei én Pest megyei vagyok.Nem lett jó vége.Egyet mondok idővel jobb lesz még ha ott vannak a barátaid az nagyon nagy lelkisegítség tapasztalatból mondom.
2017. okt. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Csak annyi hogy az óta magányos vagyok 2 jóbaráttal és 4-5 baráttal. 18 leszek nem sokára.. teljesen más vagyok mint az összes ember.. nincs hozzám hasonló. Nem tudok az óta szeretni pedig próbálkoztam, inkább ellököm magamat tőlük.
2019. máj. 24. 23:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!