Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ennyi év után is újra előjötte...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyi év után is újra előjöttek volna az érzései?

Figyelt kérdés

Bocsi, de hosszú lesz!:)

18 éves lány vagyok, és a srác akiről szó van is 18 éves.

Történt, hogy még 14 éves korunkban egy osztályba kerültünk gimiben. Akkoriban valami megfogott engem a fiuban, de nem emlitettem ezt senkinek, mert eleg bajom volt az osztalyba valo beilleszkedessel, nem akartam meg egy szerelmi kalamajkat is. Par honappal kesobb az erzeseim elmultak. Aztan kb egy evvel kesobb elmentunk bulizni es ott reszegen, teljesen erzelemmentesen csokoloztunk egyet(igen tudom, visszagondolva gaz, de hat kicsik, hulyek voltunk😃)..Aztan lett egy baratom akivel 2 evig egyuttvoltunk, es mialatt egyuttvoltunk, kezdtem erezni mintha ujra elindult volna bennem valami iranta. De nem foglalkoztam vele, majd elmulik, meg amugy is baratom volt, ugy gondoltam, hogy kis tini szerelmi fellangolas..Kesobb mar orak utan megvart, sokat bentmaradtunk kettesben a kozeli parkban estig beszelgetni, teljesen megnyiltunk egymas elott, hiszen egymas egyik legjobb fiu-lany baratai voltunk es vagyunk is jelenleg. Nem tekintettem ezt felole semmi erzelmi dolognak, hisz baratok voltunk. Aztan jott par honappal kesobb egy nevnapi buli, ahol berugott es reszegen bekozolte, hogy szerelmes belem, es mar nem birja ezt, hogy baratom van, es hogy mi legjobb baratok vagyunk de nem lehet velem stb. Mondtam neki akkor hogy, masfel eve en ugyanezt ereztem de mar elmult, es baratom van amugy is akit szeretek. Ezt kovetoen lett egy iszonyat csunya veszekedesunk, nem emiatt, egy teljesen masik dolog miatt, miutan vagy fel evig nem is koszontunk egymasnak, annyira megsertettuk egymast. Aztan szep lassan kibekultunk, hisz megiscsak meg osztalytarsak leszunk par evig es ez kellemetlen volt. Azota az akkori baratom mar nincs, uj parom van fel eve, akivel boldog vagyok. Ugy erzem, mintha erezne irantam ujra valamit. Orak utan megint megvar, marasztalni akar, hogy ne menjek haza, mindig mindenhova hiv engem, hogy menjek vele, bulikban is csomot szol hozzam, torodik velem. A legjobb fiu-lany barati viszony jelenleg is fennall. A kerdesem, hogy szerintetek ujra erez valamit? Bar ezt nyilvan nem annyira tudjatok. Megkerdezzem, hogy erez a valamit jelenleg? Nem tudom, hogy megerne-e vagy ne feszegessem inkabb ezt a temat, mert ha meg semmi nincs, hulye helyzetbe hoznam magam, meg a baratsagunknak sem tenne jot..


2017. jan. 4. 22:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem nem újra, hanem még mindig.
2017. jan. 5. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!