Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ugye túl fogok tudni lépni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye túl fogok tudni lépni?

Figyelt kérdés
Az exemmel osztálytársak vagyunk, így minden nap látom, és még nem tudtam túllépni rajta. Ha ez önmagában nem lenne elég nehéz, idén úgy "megnőiesedett" hogy csak úgy néz mindenki. A barátaim is látják, és sokan mondogatják hogy szerezzem vissze merthogy "nagyon jó nő". Igen ám, csakhogy nem működött olajozottan a kapcsolatunk, más elvárásaink voltak egymással szemben, így logikus hogy nem akarom újra kezdeni. De minden egyes nap, mikor ránézek, olyan rosszul leszek... Elképesztően gyönyörű és dögös és aranyos egyben, és én már négy hónapja szenvedek emiatt. Ugye egyszer túl fogok tudni lépni? Ugye nem fogok rola abrandozni, ha ujra szerelmes leszek majd leendőbeli páromba? Ugye nem fogja kísérteni az új kapcsolatomat? Tudtok valamit mondani, hogyan segíthetnék magamon?

2017. jan. 5. 18:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Én erre azt mondanám hogy házi nyúlra nem lövünk, ergo nem feltétlen kell osztálytárssal járni... vagy próbáld meg vissza szerezni magadnak, vagy csak tereld el róla a gondolatodat, suliba ne nézz rá, kerüld el...Kösd le magad mással...;)
2017. jan. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az én legelső barátnőm még kislányoska volt, amikor összejöttünk. Aztán szakítottunk és rá pár évre úgy kigömbölyödött mellileg meg fenékileg, hogy csak úgy lestem :D

A kérdésre válaszolva, így elég nehéz lesz túllépni, ha minden nap látod, de idővel mindenen túl lehet.

2017. jan. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!