Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most lépjek, várjak vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most lépjek, várjak vagy hagyjam teljesen?

Figyelt kérdés
Tizenegyedikbe járok és nagyon megtetszett az egyik osztálytársam. Igazából már régóta nem közömbös, csak idén kezdett jobban érdekelni. Meg szeretném ismerni közelebbről, mert eddig csak olyan általános beszélő viszony volt köztünk, mint bármelyik osztálytársammal. Elég más társaságban mozgunk, de sok a közös bennünk, az alapján, amiket eddig tudok róla. Érdemes lenne közeledni felé? Félek, ő nem szeretne tőlem többet, még akár barátságot sem. Eszembe jutott, hogy esetleg érettségi utánig várok, de az még másfél év. Igazából, ha nem teszek semmit abba se halnék bele. Elég nehezen ismerkedem, talán vele egyszerűbb lenne, mert nem a nulláról indulok. Valakinek valami ötlet/tapasztalat ezzel kapcsolatban lenne esetleg?

2017. jan. 5. 22:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem próbálj meg közeledni felé. Egy próbát igazán megér. Ki tudja, lehet ő is pont így van veled kapcsolatban. :)

Egyébként az, hogy különböző társasághoz tartoztok nem minden esetben hátrány.

2017. jan. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én azt mondom, hogy próbálkouni kell.

Veszíteni nem sokat veszíthetsz. "Aki nem próbálkozik az már vesztett is". Előbb-utóbb el kell kezdeni ismerkedni, gyakorlásnak bármi jó és a végén akármi kisülhet belőle :)

2017. jan. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Próbálok akkor többet beszélni vele.


Még annyi, hogy mondom szinte sosem volt köztünk kapcsolat az évek alatt, de legutóbb kaptam tőle egy kedves köszöntést a szülinapomra. Nem volt semmi különösebb, de több, mint vártam. Bánom, hogy csak megköszöntem és nem beszélgettünk tovább így utólag.

2017. jan. 5. 22:13
 4/5 anonim ***** válasza:
Itt az idő, most még beszélhetsz vele, próbálkozz!
2017. jan. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mindenképpen. Csak nem akarom, hogy kinevessen a többiekkel a hátam mögött, ezért jó lenne biztosra menni.
2017. jan. 5. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!