Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Segítség! Korkülönbség,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Korkülönbség, működhet így?

Figyelt kérdés
17 éves srác vagyok, jóba lettem egy ideje egy 14 éves csajjal. Minden jó, minden működik, belém van bolondulva, de mégis vannak kételyeim. Elég menő gyereknek tartom magam, jól szituált vagyok, ki is vagyok gyúrva. A csajszi az ő korosztályában és társaságában a legszebb, mindenki rá hajt, de csak nekem van eddig nyert ügyem. Szerintetek?

2017. jan. 7. 17:15
 1/6 anonim válasza:
Húú, hát ez aztán komoly korkülönbség!
2017. jan. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez a felnőtt párkapcsolatok kategória, nem a tini fiúnak tetszik egy tinilány...


Nekem is lennének kételyeim a helyedben, hiszen egy kislánnyal kezdtél. Ha megdugod az lesz a gond, ha nem, akkor meg az (neked). Mit gondolsz? Vársz rá még 2 évet, vagy gyerekkel fogsz szexelni?

2017. jan. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Úgyis azt fogsz csinálni amit te akarsz, miért gondolod, hogy ránk hallgatsz és nem arra amit legbelül szeretnél. Ja és elég volt amennyit leírtál: két hülye egymásra talált, akik menőnek hiszik maguk.
2017. jan. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Azt nézem, hogy ez a felnőtt párkapcsolati kérdések rovat.


Melyikőtök is a felnőtt? Mármint Te tininek tűnsz, a csaj is tininek tűnik, a problémád is tininek tűnik...


Nem barátom, funkcionális analfabétákkal nem működhet, menj vissza legózni még.

2017. jan. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Tudod nem számít ki hány éves. Ez csak egy szám. Nincs rátok írva. Meg amúgy is 3 év olyan elenyésző. Ne nevetess :D
2017. jan. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A normális válaszokat köszönöm, az okoskodóknak meg legyen szomorú a családja :)
2017. jan. 7. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!