Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon tetszik egy lány.13 és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudakozó:P kérdése:

Nagyon tetszik egy lány.13 és fél éves vagyok. Szeretném elhívni valahava. Szerintetek mi lenne a legjobb? Vagyis hova ti lányok hova szerették menni? A mozira gondoltam már de még valami ötlet? Mondjuk cukrászdában?

Figyelt kérdés
Ja és úgy gondoltam hogy vármegyék hozzá és megkérdezem, van e kedve eljönni velem valahova? Szerintetek ez jó? Köszönöm a válaszaitokat. Csak normális válaszokat kérek! Köszi
2017. jan. 7. 20:25
 1/5 anonim ***** válasza:
17%
ovodába
2017. jan. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Odamész, megkérdezed.. mit kell ezen ennyit agyalni?
2017. jan. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
moziba inkább ne menjetek.... leültök, megnézitek a filmet és ennyi, nem is tudtok ismerkedni. Azt inkább 4-5. randin. A cukrászda jó ötlet, még a sétálást javasolnám, bár ebben az időben nem a legjobb ötlet :6 sok sikert :)
2017. jan. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Korcsolyázni? Sétálni a városban? A lényeg hogy tudjatok dumálni közben, meg hülyéskedni de azért legyen valami amiért amúgy oda mentetek. Pl.: Állatkert v hasonló
2017. jan. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia! Én egy 13 éves lány vagyok. Szerintem nagyon aranyos lenne, ha hazakisérnéd, meghívnád forrócsokizni, vagy csak úgy sétálni. Hidd el örülni fog neki. Ne lepődj meg, ha nem úgy fogadja mint a filmekben: a nyakadba borul és zokogva igent mond a meghívásra. Ne feledd, hogy ő is ugyan úgy, meg van szeppenve mint te!(ha nem mutatja,akkor is)

Amúgy: Hajrá :-)

2017. jan. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!