Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Tini párkapcsolatok » Szerelem

A kérdés
Tudakozó:P nevű felhasználó kérdése:

Nagyon tetszik egy lány.13 és fél éves vagyok. Szeretném elhívni valahava. Szerintetek mi lenne a legjobb? Vagyis hova ti lányok hova szerették menni? A mozira gondoltam már de még valami ötlet? Mondjuk cukrászdában?

Ja és úgy gondoltam hogy vármegyék hozzá és megkérdezem, van e kedve eljönni velem valahova? Szerintetek ez jó? Köszönöm a válaszaitokat. Csak normális válaszokat kérek! Köszi

01-07 20:25  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
ovodába

A válasz 20%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 53%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont 01-07 20:29 Privát üzenet
Odamész, megkérdezed.. mit kell ezen ennyit agyalni?

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont 01-07 20:29 Privát üzenet
moziba inkább ne menjetek.... leültök, megnézitek a filmet és ennyi, nem is tudtok ismerkedni. Azt inkább 4-5. randin. A cukrászda jó ötlet, még a sétálást javasolnám, bár ebben az időben nem a legjobb ötlet :6 sok sikert :)

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont 01-07 20:31 Privát üzenet
Korcsolyázni? Sétálni a városban? A lényeg hogy tudjatok dumálni közben, meg hülyéskedni de azért legyen valami amiért amúgy oda mentetek. Pl.: Állatkert v hasonló

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont 01-08 17:13 Privát üzenet
Szia! Én egy 13 éves lány vagyok. Szerintem nagyon aranyos lenne, ha hazakisérnéd, meghívnád forrócsokizni, vagy csak úgy sétálni. Hidd el örülni fog neki. Ne lepődj meg, ha nem úgy fogadja mint a filmekben: a nyakadba borul és zokogva igent mond a meghívásra. Ne feledd, hogy ő is ugyan úgy, meg van szeppenve mint te!(ha nem mutatja,akkor is)
Amúgy: Hajrá :-)

# 5/5Időpont 01-29 17:32 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mit csináljak? A legjobb barátnőmnek is ugyanaz a fiú tetszik aki nekem. 😭
Van egy lány aki tetszik, nagyon rég udvarlok neki nagyon kedves de mindíg visszautasít. A legjobb barátnője szerint másba szerelmes amit nem értek. A másik srác nem is gazdag,..
A fiú aki tetszik a legjobb barátnőmbe szerlemes. Mit tegyek?
Tetszik a legjobb barátom. Hogy felejtsem el?
Az a fiú tetszik, akinek a legjobb barátnőm jön be, aki viszont nem beszél vele miattam. Mit tegyek?
Mit tegyek, ha tetszik a legjobb baratom? 😫

Kérdések a Tini párkapcsolatok rovatbólKérdések a Szerelem rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu