Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 12 éves lány vagyok. Hogyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

12 éves lány vagyok. Hogyan mondjam el neki hogy szeretem? Egyáltalán elmondjam? Többi lent!

Figyelt kérdés

Infók: az unokatesóm legjobb haverjáról van szó, 3 évvel nagyobb , mint én. Igazából annyira sokat nem beszéltünk, de nagyon beleestem. (Volt róla kérdésem : http://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__szerelem_..

)

A srácot imádják a lányok, mindig más csajjal van együtt. Hogyan mondjam el neki, hogy szeretem? Egyáltalán elmondjam?


2017. jan. 7. 20:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne mondd el neki se ezt, se semmit. Meg se közelítsd és akkor 2 hét múlva nem kell kiírnod ilyen "Szerintetek terhes vagyok?" kérdést
2017. jan. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hahaha nagyon vicces vagy. Értelmes válaszokat! Kösziiii
2017. jan. 7. 20:53
 3/7 anonim ***** válasza:
95%
Honnan tudjuk mi a választ? te ismered a gyereket nem mi. Értelmes kérdéseket pls.
2017. jan. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, h nagyon sz@r erzed remenytelenul szerelmes lenni (bocsi, ha megsertettelek, de szrntm ez remenytelen szerelem). Ha nagyon ki akarod magdbol adni ezt az erzesr irj naplot, vagy egt szerelmeslevelet, Amit majd odacsempeszel/adod, attol fugg szeretned-e h megtudja, h szerelemes vagy bele. Talan ha kiadod magadbol konnyebb lesz, v nem is tudom... Sok sikert! (am 1# feldobtad a napom Xd)
2017. jan. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Ha valakinek van kedve beszélgetni velem erről, szívesen várom!! :*
2017. jan. 7. 21:09
 6/7 anonim ***** válasza:
Javítás: 12 éves kislány vagyok...
2017. jan. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6: Kérdés, hogy mihez. Nekem 12 évesen volt az első komoly kapcsolatom. Mindenki más korban érik mind testileg, mind szellemileg, mind lelkileg. Ma az átlag 12-13 évesek olyan érettek, mint mondjuk 15 évvel ezelőtt egy 16-17 éves. Anyumnak például eszébe nem jutott volna, hogy 12 évesen párkapcsolatba keveredjen. Ma ez már természetes, ki sajnálja, ki nem. Én abban a tudatban vagyok, hogy szülőkön és a gyereken kívül senki nem tudja hogy mennyire érett. Hidd el, érzi ha van valami. 16/L
2017. márc. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!