Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon tetszik egy fiu, mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy fiu, mit tegyek? 12/L?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik nekem az egyik osztálytársam. Nagyon aranyos fiu. szinte ő az egyetlen akivel normálisan el tudok beszélgetni. Nagyon ugy érzem hogy tetszek neki de azért félek neki bevallani. Órákon mindig bámul, és ha odanézek akkor direkt elfordul(pedik nem eszem meg azért ha bámul). Mimdig kihív a buszmegállóba (én persze mindig kimegyek ha hív)és én igy mondig lekésem a buszom amivel mennék haza, és gyalogolhatok hazáig de ez engem nem erdekel. Mondig kérdez rolam valamit pl.hogy mi a kedven szinem ,csokim... Mindketten 12 évesek vagyunk,

tudom kicsit fiatal vagyok de azért én ugy gondolom hogy ugyan ugy jár az én korosztályomnak is a szerelem mint a hoszon,hatminc,nagyven éveseknek.(sajátvélemény)



2017. jan. 8. 02:51
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Ha tetszik, csak mond el neki. Nem olyan nagy dolog. Valószínűleg te is tetszel neki. Ha pedig nem, akkor mit veszítesz? Semmit. Sok sikert 18/f
2017. jan. 8. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kezdj el vele mondjuk chattelni vagy skype-olni es ugy lehet kicsit tobbet meg tudtok egymasrol, es akkor kiderul elobb-utobb h tetszetek-e egymasnak. Es addig is jobban megismeritek egymast. Sok sikert! (Kor nelkuli/L)
2017. jan. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Beszélgess el vele, de ne úgy, mint aki tetszik, hanem csak mint egy osztálytárssal, és akkor meglátod, hogy méltó-e arra, hogy tetsszen neked. Egyébként olvass sokat, fejlesszed magad, és akkor hozzád méltó társat fogsz találni - mondjuk, úgy 18-20-25 éves korodban, mert akkor lesz itt az ideje egy komolyabb kapcsolatnak.
2017. jan. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szerelem, na igen :D

Saját tapasztalatból mondom, nem valószínű. Ennyi idős voltam pont, egyfolytában keresett szünetben, mindig velem volt stb... többi hülyeség, aztán mikor bevallottam neki, Ő nem így érzett. Ez nem szerelem, hidd el, ha nem, az nem a világ vége, de azért szurkolok.

2017. febr. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
De aranyos vagy! Mi van veletek? Hamarosan jön a tavasz, aztán lehet együtt is sétálni és beszélgetni nagyokat!
2017. febr. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!