Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek megölelhetem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megölelhetem ilyenkor, vagy az túl árulkodó jel lenne?

Figyelt kérdés

Lesz egy verseny, amire a fiu bejutott, akibe szerelmes vagyok, es en is. Csak igy ketten.

Ha esetleg elérne egy jó helyezést, túl átlátszó lenne, ha megölelném? Mert amúgy két evvel ezelőtt legjobb barátok voltunk, szóval esetleg vehetne "baráti olelesnek"?

Szerintetek megtegyem majd? Vagy ez igy nagyon árulkodó?


Köszönöm a válaszokat!



2017. jan. 8. 17:35
 1/10 okosóra ***** válasza:
Figyelj en ah elyedbe megtennem bar te nem ugy tunsz mintha olyan lennel mint en pl: eleg bunko vagyok azzal aki bebsza a kaput de ettol fuggetlenul megteheted es ha arulkodo jel?? Legalabb ha teis tetszel neki majd lekap
2017. jan. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
38%
Úgyse ér el jó helyezést, mert tehetségtelenek vagytok mindketten. Legalábbis te írni biztos nem tudsz.
2017. jan. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem belefér és igen veheti akár baráti ölelésnek is.
2017. jan. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
58%
Nem árulkodó csak ha szívből jön. Ha meg nem akkor inkább ne öleld meg mert az ölelés intimebb a csóknál még ha elsőre nem is tűnik annak. Egy érzéketlen ölelés pedig mindent tönkre tehet.
2017. jan. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

2-es remelem sokkal jobb mar, hogy leírtad a válaszod 😉

2017. jan. 8. 18:08
 6/10 A kérdező kommentje:
4-es igen, szívből jönne, az biztos 😊😍😍😍
2017. jan. 8. 18:09
 7/10 anonim ***** válasza:
86%
Könyörgöm, ne öleled meg! Másnap tuti jön ide a gyakorin kérdezni, hogy most akkor szerelmes vagy-e bele, vagy pusztán barátként tekintesz rá?
2017. jan. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
69%
*ne öleld meg
2017. jan. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
XD 7-es ebben van valami... 😂😂😂
2017. jan. 8. 18:47
 10/10 anonim ***** válasza:
A 7-esen kiégtem egy életre XDDD
2017. jan. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!